wait لطفا صبر کنید
| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0/0 (0)
[1395/12/28]

شکوائیه موسسه فلسطینی علیه رژیم صهیونیستی به دادگاه لاهه  

دیوان بین المللی


27\12\1395

رئیس مرکز فلسطینی حقوق بشر تاکید کرد که 6 مورد شکوائیه علیه رژیم صهیونیستی به دیوان بین‌المللی کیفری ارائه کرده است. 


 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین (ارگان رسانه ای حماس) «راجی الصورانی» رئیس مرکز فلسطینی حقوق بشر تاکید کرد که 6 مورد شکوائیه علیه رژیم صهیونیستی به دیوان بین‌المللی کیفری ارائه کرده است. الصورانی این سخنان را در نشست این مرکز در شهر خان یونس ایراد کرد. در این نشست تعدادی از نخبه‌ها و شخصیت‌های ملی و رسانه‌ای فلسطین حضور داشتند.

براساس این گزارش شرکت کنندگان در این نشست پیرامون وضعیت حقوق بشر در سرزمین‌های اشغالی فلسطین، تلاش‌ها و تحرکات برای تعقیب و محاکمه و مجازات جنایتکاران جنگی رژیم صهیونیستی و محاصره نوار غزه که وارد یازدهمین سال خود شده است، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

این چهره حقوقی فلسطین با ایراد نطقی در این نشست ابراز امیدواری کرد که دیوان بین‌المللی کیفری به این شکوائیه‌ها ترتیب اثر دهد.

وی یادآور شد که این شکوائیه‌ها به تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، محاصره نوار غزه، شهرک سازی و دیگر جنایات این رژیم مربوط می‌شود.

وی ضمن اشاره به تداوم محاصره نوار غزه، افزود که وضعیت کرانه باختری نیز بهتر از نوار غزه نیست؛ به گونه‌ای که دشمن صهیونیستی با شهرک سازی در این منطقه و قدس دست به پاکسازی نژادی می‌زند.

 

شکوائیه موسسه فلسطینی علیه رژیم صهیونیستی به دادگاه لاهه

Parameter:228518!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار