wait لطفا صبر کنید
| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0/0 (0)
قدردانی 220 نماینده از حضور مردم در حماسه 22 بهمن؛
[1396/11/24]

پیام ملت ایران در 22 بهمن ایستادگی مقابل زیاده طلبی های آمریکا و رژیم صهیونیستی است  

قدردانی 220 نماینده از حضور مردم در حماسه 22 بهمن؛

پیام ملت ایران در 22 بهمن ایستادگی مقابل زیاده طلبی های آمریکا و رژیم صهیونیستی است

تاریخ خبر: 1396/11/24

تهران-ایرنا-220 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن قدردانی از حضور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کردند: پیام ملت ایران در این حماسه، مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده طلبی های آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان در این بیانیه یادآور شدند: حماسه بزرگ و تماشایی ملت قهرمان ایران اسلامی در 22 بهمن 96، لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.
220 نماینده مجلس در این بیانیه خاطرنشان کردند: مردم ایران با به نمایش گذاشتن حضور چشمگیر و ماندگار در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی پیامی روشن و صریح به دشمنان قسم خورده و لجوج خود دادند و نشان راه هدایت را به سست عهدان داخلی و خارجی نشان دادند.
در بخش دیگری از این بیانیه نمایندگان مجلس تصریح کردند که به داشتن چنین مردمی افتخار کرده و قدرشناسی از این مردم شریف را در تلاش و کار بیشتر برای کاهش و حل مشکلات کشور می دانیم، پیام صریح مردم مطالبه و تلاش مضاعف سه قوه برای حل مشکلات آنان و پرهیز از حاشیه سازی بود.
در این بیانیه مجلسی ها یادآور شدند: پیام روشن دیگر 22 بهمن مردم به سردمداران آمریکا و رییس جمهوری عقب افتاده آن و رژیم کودک کش صهیونیستی، پیام مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده طلبی آنان بود، «باش تا صبح دولتش بدمد که این هنوز از نتایج سحر است».
اکبر رنجبرزاده عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز - سه شنبه- مجلس این بیانیه را قرائت کرد،

انتهای پیام /
 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:314496!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار