wait لطفا صبر کنید
| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » مقالات » مقالات
0/0 (0)
نقوی حسینی تشریح کرد:
[1396/11/24]

چرا فاز نظامی رژیم صهیونیستی در سوریه شکست خورد؟  

نقوی حسینی تشریح کرد: چرا فاز نظامی رژیم صهیونیستی در سوریه شکست خورد؟

یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است رژیم صهیونیستی قصد داشت بعد از شکست داعش در منطقه خود وارد فاز نظامی علیه سوریه شود که در آن هم با شکست روبرو شد.

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حملات صهیونیست‌ها به سوریه و سقوط یک فروند اف 16 اسرائیلی گفت: به دنبال این اتفاق صهیونیست ها را وادار به عقب نشینی از منطقه کرده که به دنبال آن اظهاراتی علیه سوریه و ایران نیز داشتند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه روحیه تجاوزگری رژیم صهیونیستی طی 7 دهه گذشته بر همه ملت ها آشکار شده است، عنوان کرد: اسرائیل رژیمی است که به طور مستمر به سرزمین های اشغالی، جنوب لبنان، سوریه، غزه و سایر نقاط تجاوزگری می کند.

وی در ادامه با اشاره به ادعای سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مبنی بر بازی کردن ایران و سوریه با آتش، اظهار داشت: آنها خود را عامل تنش زدایی و ثبات در منطقه می دانند در حالی که همواره در اطراف خاورمیانه جولان داده و اقدام به تجاوزگری می کنند.

نقوی حسینی ادامه داد: عملیات های ایذایی رژیم صهیونیستی از روی درماندگی بوده و مشکلی از مسائل این رژیم حل نمی کند و پیام انقلاب اسلامی همچنان در حال گسترش بوده و جمهوری اسلامی نیز با هدف تأمین امنیت در مقابل تجاوزگری می ایستد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به ناکامی رژیم صهیونیستی در حمایت از داعش خاطرنشان کرد: امروز رژیم صهیونیستی قصد دارد به گونه ای رفتار کند که جای خالی داعش و عملیات های نظامی آنها حس نشود اما باید بدانند دوران سلطه و استعمار تمام شده است.

 

خبرگزاری خانه ملت

Parameter:314479!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار