27 شهريور 1398 12:01:40
پس از شمارش 92 درصد آرای انتخابات رژیم صهیونیستی؛

آویگدور لیبرمن: هیچ ائتلافی بدون مشارکت حزب ما موفق نمی شود  


پس از شمارش 92 درصد آرای انتخابات رژیم صهیونیستی؛

آویگدور لیبرمن: هیچ ائتلافی بدون مشارکت حزب ما موفق نمی شود

چهارشنبه 27 شهریور 1398

رئیس حزب اسرائیل خانه ما اعلام کرد که حزب وی تنها مشخص کننده نخست وزیر آینده رژیم اسرائیل است و هیچ ائتلافی بدون مشارکت حزب اسرائیل خانه ما موفق نمی شود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب نیوز،"آویگدور لیرمن" رئیس حزب "اسرائیل خانه ما" اعلام کرد که حزب وی تنها مشخص کننده نخست وزیر آینده رژیم اسرائیل است.

این درحالی است که نتایج انتخابات رژیم صهیونیستی که روز گذشته برگزارشد تا این لحظه نشان می دهد که دو حزب لیکود و آبی-سفید با دستیابی به 32 کرسی کنست به آرای یکسانی دست پیدا کرده اند.

لیبرمن همچنین تاکید کرد که هیچ ائتلافی در آینده بدون حزب اسرائیل خانه ما موفق نمی شود.

براساس گفته مسئولان حزب اسرائیل خانه ما آنان درصدد آن هستند که با احزاب آبی و سفید و لیکود ائتلاف مشترک تشکیل دهند و در کابینه مشارکت داشته باشند.

به گزارش قدسنا، رسانه های صهیونیستی صبح امروز از شمارش 92 درصد آرای انتخابات کنست بیست و دوم خبر دادند که بر اساس نتایج آن احزاب لیکود و آبی – سفید به طور مساوی به 32 کرسی کنست دست یافته و لیست مشترک عربی نیز تا کنون توانسته 12 کرسی پارلمان اسرائیل را از آن خود نماید.

بر اساس آرای شمارش شده تا بامداد امروز چهارشنبه حزب اسرائیل خانه ما 9 کرسی، حزب شاس 9 کرسی، حزب یهودت هتوراه 8 کرسی، حزب راست جدید 7 کرسی، لیست مشترک کار – گیشر 6 کرسی و حزب اردوگاه دموکراتیک 5 کرسی از کنست رژیم صهیونیستی را به خود اختصاص داده اند و این در حالی است که حزب عوتسما یهودیت تا کنون نتوانسته به حداقل آرای برای راهیابی به کنست دست یابد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:430191!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)