24 فروردين 1400 14:15:03

نویسنده فلسطینی: رژیم صهیونیستی خود را برتر از قوانین جهانی می‌داند  

«مصطفی یوسف اللداوی» نویسنده و گزارشگر فلسطینی تاکید کرد: عملکرد رژیم صهیونیستی در صحنه جهانی نشان می‌دهد که این رژیم خود را برتر از قوانین بین‌المللی می‌داند.


نویسنده فلسطینی: رژیم صهیونیستی خود را برتر از قوانین جهانی می‌داند

سه شنبه 24 فروردین 1400

«مصطفی یوسف اللداوی» نویسنده و گزارشگر فلسطینی تاکید کرد: عملکرد رژیم صهیونیستی در صحنه جهانی نشان می‌دهد که این رژیم خود را برتر از قوانین بین‌المللی می‌داند.

اللداوی امروز (سه شنبه) با انتشار مقاله‌ای در خبرگزاری «قدس نت» به جنایات رژیم صهیونیستی اشاره کرد و نوشت: رژیم اسراییل بیش از اندازه به قوه قهریه متوسل می‌شود و حقوق فلسطینیان را غصب کرده و زمین‌هایشان را مصادره می‌کند.

وی ادامه داد: صهیونیست‌ها به طور مستمر زندگی فلسطینیان را آماج تاخت و تازهای خود قرار می‌دهند و خانه‌هایشان را ویران نموده و زمین‌های کشاورزی آنها را از بین برده و محصولات کشاروزیشان را می‌سوزانند.

ارتش صهیونیستی شهروندان فلسطینی را آماج حملات هوایی و یورش‌های میدانی و موشک باران و توپخانه دوربرد خود قرار می‌دهد و شهرک‌نشینان صهیونیستی به اقدامات نژادپرستانه خود علیه ملت فلسطین ادامه می‌دهند و فلسطینیان را همه روزه در خیابان‌ها و معابر عمومی و خانه‌ها و خودروهایشان مورد تعرض قرار می‌دهند.

از سوی دیگر بر اساس این گزارش، شهرک نشینان افراطی صهیونیست با یورش بردن به مسجد الاقصی حرمت آن را می‌شکنند و بر «حرم ابراهیمی» تسلط یافته و در راستای یهودی سازی آن گام برمی‌دارند.

اللداوی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی به رغم ارتکاب جرم و جنایت در تمامی اشکال آن، حاضر نیست کسی کردار زشتش را محکوم کند و یا آنکه جامعه بین الملل آن را به ارتکاب جرم و جنایت متهم کند. این رژیم خود را مظلوم و در معرض تعرض دیگران معرفی می‌کند و به همین دلیل خود را در برابر هیچ نهاد و کشوری پاسخگو نمی‌بیند.

وی افزود: «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای قدرت گرفتن در برابر دادگاه بین المللی لاهه از دولت جدید آمریکا قدرت می‌گیرد و سعی دارد تا واشنگتن را با خود در همین راستا همراه و همگام نماید. نتانیاهو برای در امان ماندن رژیم اشغالگر فلسطین از هرگونه محاکمه و بازخواستی سعی دارد تا با حمایت و تایید برخی از کشورهای عربی به اهداف خود دست یابد و از آنها به نفع رژیم صهیونیستی سود جوید.

این نویسنده و کارشناس مشهور مسائل سیاسی فلسطین اشغالی، از فلسطینیان خواست تا بر محاکمه شدن رژیم صهیونیستی در سطح منطقه و جهان اصرار و پافشاری کنند و این رژیم را بیش از پیش تحت فشار قرار دهند و برای مقابله با جنایات صهیونیستها و مقاومت در برابر این رژیم از تمامی ابزارهای موجود استفاده کنند و به هر شکل ممکن در مقابل این رژیم ایستادگی کنند.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:482860!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)