15 ارديبهشت 1398 12:24:00

اظهارات دستیار ویژه رئیس مجلس در محکومیت حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه  


اظهارات دستیار ویژه رئیس مجلس در محکومیت حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه

یکشنبه 15 اردیبهشت 1398

امیرعبداللهیان حملات ددمنشانه اخیر رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم و در محاصره غزه را ناشی از خوی سفاک و خونریز غارتگران رژیم صهیونیستی و حمایت های همه جانبه رئیس جمهور نژادپرست آمریکا از این رژیم توصیف نمود.

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین طی اظهاراتی، ضمن محکوم نمودن تجاوز بی رحمانه رژیم اشغالگر قدس به غزه، سکوت مجامع بین المللی و مماشات و سکوت برخی کشورهای عربی را علت دیگری برای تداوم بمباران کودکان، زنان و مردان غزه عنوان نمود و از مجامع بین المللی و مجالس کشورهای اسلامی و بین المجالس جهانی خواست که با محکوم نمودن این حملات ضد انسانی در حمایت از ملت فلسطین اقدام نمایند.

 امیرعبداللهیان به رژیم صهیونیستی هشدار داد که حمایت دولت آمریکا نمی تواند سرنوشت محتوم و حتمی وی و رژیم صهیونیستی را تغییر دهد و مقاومت فلسطین  با قدرت و صلابت به دوران اشغالگری و دولت منحوس صهیونیستی پایان خواهد داد و قدس و سرزمین های اشغالی بحول و قوه الهی آزاد خواهند شد.

وی تاکید نمود که جمهوری اسلامی ایران هیچگاه مسئله فلسطین را فراموش نخواهد کرد و اقدامات غیرقانونی و یکجانبه دولت آمریکا ذره ای خلل در اراده و عزم ملت های اسلامی در حمایت از فلسطین و کمک برای آزادی قدس و سرزمین اشغالی ایجاد نکرده است .

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

خبرگزاری قدس (قدسنا)

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:407865!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)