3 شهريور 1398 13:50:04
پس از موشک پراکنی تل آویو به سوی دمشق؛

رژیم صهیونیستی سامانه های موشکی گنبدآهنین را در تمامی مناطق اراضی اشغالی فعال کرد  


پس از موشک پراکنی تل آویو به سوی دمشق؛

رژیم صهیونیستی سامانه های موشکی گنبدآهنین را در تمامی مناطق اراضی اشغالی فعال کرد

یکشنبه 03 شهریور 1398

پس از موشک پراکنی تل آویو به سوی دمشق؛ رژیم صهیونیستی سامانه های موشکی گنبدآهنین را در تمامی مناطق اراضی اشغالی فعال کرد 

ارتش رژیم صهیونیستی برخی از سامانه های موشکی گنبد آهنین را پس از بمباران شب گذشته دمشق، در نقاط مختلف اراضی اشغالی مستقر کرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری "راشا تودی" ارتش رژیم صهیونیستی برخی از سامانه های موشکی گنبدآهنین را پس از بمباران شب گذشته دمشق در نقاط مختلف اراضی اشغالی مستقر کرده است.

رسانه های صهیونیستی اینگونه نوشته اند که این اقدام تل آویو برای کسب آمادگی کامل برای مواجهه با بمباران و جواب موشکی سوریه و یا نیروهای ایرانی به مواضع نظامی صهیونیستی است.

علاوه براین برخی از منابع خبری اسرائیلی دیگر گزارش داده اند که اسرائیل پس از بمباران برخی از مناطق دمشق، ساکنان دو منطقه جولان اشغالی و کاتزرین واقع در شمال اسرائیل را از این موضوع آگاه نموده اما با این حال دری هیچ یک از پناهگاه ها را به روی شهرک نشینان نگشوده است.

به گزارش قدسنا، براساس اخبار خبرگزاری های سوریه ارتش سوریه شب گذشته (حوالی 23:30) تعدادی از موشک ها را که از سوی منطقه جولان اشغالی به سمت دمشق در حال پرتاب بود را مورد هدف قرار داده است.

مقامات امنیتی سوریه اعلام کرده اند که بسیاری از موشک های صهیونیستی را مورد هدف قرار داده اند.

 

پیش از این برخی از خبرگزاری های صهیونستی خبرداده بودند که سامانه های موشکی گنبد آهنین رژیم اسرائیل باعث شده تا بسیاری از نظامیان ارتش این رژیم که از آنان مراقبت می کنند به سرطان دجار شوند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426933!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)