7 مرداد 1398 15:28:44

کمدین زن اسرائیلی: فعال سعودی برای دختران یهودی به اسرائیل آمده بود!  


کمدین زن اسرائیلی: فعال سعودی برای دختران یهودی به اسرائیل آمده بود!

دوشنبه 07 مرداد 1398

کمدین زن اسرائیلی در فیلمی فعال رسانه‌ای عربستانی و سفر وی به اراضی اشغالی را به سخره گرفته و گفت، او تنها برای عادی‌سازی روابط معمولی به اراضی اشغالی سفر نکرده بلکه برای عادی‌سازی از نوعی دیگر یعنی پیدا کردن دختران یهودی به اراضی اشغالی سفر کرده بود!

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، این اظهارات نعیمه شوستر،‌ کمدین زن اسرائیلی در برنامه همایش فرهنگی در شبکه "i۲۴" در پیامی تمسخرآمیز و اهانت بار به محمد سعود، فعال رسانه‌ای و وبلاگ نویس سعودی و فردی که در قالب هیئت عربی به اراضی اشغالی سفر کرد، مطرح شد.

سعود به خاطر رابطه نزدیکش با اشغالگران و درخواستش برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی از قدس اشغالی بیرون انداخته شد و از سوی جوانان و کودکان فلسطینی مورد اهانت قرار گرفت.

پیش از این هم شوستر گفته بود،‌ دوست دارد با محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی ازدواج کند. چون او مردی قد بلند است و کشورش در راستای بهبود روابط با اسرائیل تلاش می‌کند.

این کمدین اسرائیلی گفت، سعود اگر شانسی در دوستی با دختران قدس نیافت باید به تل‌آویو می‌رفت چه بسا می‌توانست شانس دوستی‌ با مردان را داشته باشد!

وی درخصوص آنچه آن را "اتفاقات پشت پرده سفر سعود" نامیده، گفت، سعود به خاطر دختران اشغالگران و نه به خاطر قدس و مسجدالاقصی به اسرائیل سفر کرد زیرا او وقتی از هواپیما پیاده شد در نخستین اقدام برنامه‌ آشنایی را در اراضی اشغالی در تلفن همراهش فعال کرد و عکسی از خود در آن قرار داد تا به این ترتیب بگوید یک عربستانی به اسرائیل سفر کرده است.

شوستر ادامه داد، هیچ دختری از او خوشش نیامد زیرا وی نتوانست با هیچ دختری از طریق این برنامه تلفن همراه خود صحبت کند، چراکه اگر دخترها از عکس او خوششان می‌آمد علامتی روی عکسش می‌گذاشتند اما هیچ دختری عکس سعود را نپسندید.

سپس این کمدین اسرائیلی به استهزاء گفت: سعود باید به تل‌آویو می‌رفت که اگر شانسی در دوستی با دختران نیافت حداقل با مردها شانسی برای دوستی پیدا می‌کرد.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:422824!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)