16 آذر 1396 13:49:00

بیانیه دبیرخانه در قبال اقدام ترامپ در اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی: شیطان بزرگ ثابت کرد درک درستی از وضعیت موجود منطقه ندارد  


بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در قبال اقدام ترامپ در اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در واکنش به تصمیم جدید آمریکا تاکید کرد: شیطان بزرگ ثابت کرد درک و فهم درستی از وضعیت موجود منطقه ندارد.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن تقبیح و محکوم نمودن اقدام ترامپ در اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی ،  این روز را نکبت دیگری در تاریخ فلسطین می داند .

شیطان بزرگ در خلافی آشکار با قطعنامه های سازمان ملل ، عرف بین الملل ، تعهدات خود و موازین حقوق بشر به دنیا ثابت نمود که نه تنها به هیچگونه اصولی پایبند نیست بلکه درک و فهم درستی از وضعیت موجود منطقه و جهان ندارد .

ترامپ که بشدت نگران آینده سیاسی خود می باشد برای باقی ماندن در مسند ریاست جمهوری ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین را به صهیونیست ها و غاصبان فلسطین فروخت . 

دولت آمریکا با این اقدام خبیث و غیر قابل توجیه بر اندک امیدی که برخی جریانات و حاکمان عربی برای مذاکره و تشکیل دو دولت داشتند خط بطلان کشید .

رژیم اشغالگر قدس می داند با اینگونه اقدامات ابلهانه دولت آمریکا، در وضعیت قدس هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد و ملت فلسطین و آزادیخواهان جهان بیش از هر زمان دیگر یکپارچه و متحد برای آزادی قدس و سرزمین فلسطین مصمم تر خواهند شد . 

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین باستناد قطعنامه پایانی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین (تهران /٣و٤ اسفند ٩٦ ) از همه ملت های آزادیخواه و حامی فلسطین و پارلمان های کشورهای اسلامی و عربی و جهان می خواهد از  تمام ظرفیت خود برای اعلام برائت و محکوم نمودن اقدام آمریکا و دفاع از حق مشروع مردم فلسطین استفاده کنند .

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

Parameter:308236!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)