1 مرداد 1398 15:38:00

تصریحات امیر عبداللهیان در محکومیت تخریب خانه های فلسطینیان در قدس اشغالی  


تصریحات امیر عبداللهیان در محکومیت تخریب خانه های فلسطینیان در قدس اشغالی

1/5/1398

باسمه تعالی

امیرعبداللهیان دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، اقدام نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی در تخریب خانه های متعلق به فلسطینی ها در قدس اشغالی را بشدت محکوم و آن را جنایت جنگی و در راستای سیاست های توسعه طلبانه و حمایت های مفرط و بدون عقلانیت دولت آمریکا از رژیم کودک کش صهیونیستی خواند .

وی سکوت معنی دار برخی از کشورهای عربی و اسلامی در قبال تجاوزات و طرح های توسعه طلبانه رژیم اشغالگر صهیونیستی در بیت المقدس قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر اکرم ص را خجالت آور و آن را عامل مهمی در گستاخ شدن این رژیم توصیف نمود .

وی از ملت های اسلامی و آزادیخواه بویژه جوانان و زنان خواست که برای محکومیت اقدامات دولت غاصب قدس حضور قوی و پرحجمی در فضای مجازی و میادین داشته باشند و همچنین  سازمان های بین المللی و مدافع حقوق بشر ، مجالس و گروههای مردم نهاد را دعوت نمود تا تجاوازت رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین بویژه تخریب محل سکونت آنها را بشدت محکوم و در جهت طرح این گونه جنایات جنگی در محاکم بین المللی اقدام نمایند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه، به رژیم صهیونیستی هشدار داد که  بی تردید در آینده نزدیک این رژیم و دولت آمریکا تاوان تجاوز به حقوق ملت فلسطین را خواهند داد .

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین مجلس شورای اسلامی

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

باشگاه خبرنگاران جوان

Parameter:422046!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)