24 اسفند 1397 16:55:00

امیرعبداللهیان حملات کور و دد منشانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در غزه را بشدت محکوم نمود.  


امیرعبداللهیان حملات کور و دد منشانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در غزه را بشدت محکوم نمود.

1397/12/24

امیرعبداللهیان دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای  اسلامی، حملات کور و دد منشانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در غزه را بشدت محکوم نمود.

وی نخست وزیر کودک کش رژیم صهیونیستی را تروریستی خواند که برای پیروزی در انتخابات کنست از اعمال هرگونه جنایتی همانند اسلاف خود رویگردان نیست و برای رسیدن به این هدف شوم خود، حمله به مردم بی دفاع و بی گناه غزه را سازماندهی نموده است.

امیر عبداللهیان تل آویو را مسئول عواقب فتنه انگیزی و شعله ور شدن جنگ در فلسطین خواند و افزود: با توجه به قدرت مقاومت، تحمل عواقب این جنایت برای رژیم صهیونیستی بسیار دشوار خواهد بود و زمان به نفع صهیونیست ها نیست.

وی با اشاره به حساسیت شرایط منطقه، افکار عمومی، سازمان ها، مجامع اسلامی و نهادهای حقوق بشر را دعوت نمود تا قاطعانه حملات خود سرانه ابزاری رژیم صهیونیستی را محکوم و از ملت بی دفاع فلسطین حمایت نمایند.

امیر عبداللهیان رفتار تل آویو را عامل بی ثباتی و نا امنی منطقه خواند و با هشدار به نتانیاهوی تروریست و حامی داعش در سال های اخیر، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و ملت فلسطین برای تحقق حقوق مشروع خود و آزادی قدس قبله اول مسلمین تاکید نمود.

 

ایسنا: رفتار تل‌آویو عامل بی‌ثباتی و ناامنی منطقه است

ایرنا:  امیرعبداللهیان: رفتار تل آویو عامل ناامنی منطقه است

مهر: امیرعبداللهیان: نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات از هرگونه جنایتی رویگردان نیست

خبرگزاری تسنیم: امیرعبداللهیان: زمان به نفع صهیونیست‌ها نیست

دنیای اقتصاد: امیرعبداللهیان: تل آویو عامل بی ثباتی منطقه است

 

Parameter:394864!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)