19 مرداد 1398 12:45:34
در ادامه روند بازرسی منازل فلسطینی توسط نظامیان صهیونیستی انجام شد؛

بازداشت 4 فلسطینی به ظن ارتباط با عملیات ضد اسرائیلی "گوش عتیصون"  


در ادامه روند بازرسی منازل فلسطینی توسط نظامیان صهیونیستی انجام شد؛

بازداشت 4 فلسطینی به ظن ارتباط با عملیات ضد اسرائیلی "گوش عتیصون"

شنبه 19 مرداد 1398

صبح امروز 4 فلسطینی در روستای بیت کاحل واقع در شمال غربی شهر الخلیل توسط پلیس رژیم صهیونیستی به ظن مشارکت در عملیات ضد صهیونیستی در گوش عتیصون بازداشت شدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری سما نیوز، براساس ادعای مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی صبح امروز 4 فلسطینی در روستای "بیت کاحل" واقع در شمال غربی شهر الخلیل توسط پلیس رژیم صهیونیستی به ظن مشارکت در عملیات ضد صهیونیستی در "گوش عتیصون" بازداشت شدند.

گفته شده یک زن نیز در میان بازداشت شدگان فلسطینی است.

ارتش رژیم اسرائیل طی عملیات های بازرسی خود در مناطق مختلف کرانه باختری، شب گذشته عملیات دیگری را در روستای بیت کاحل انجام داد که در نتیجه آن 4 فلسطینی بازداشت شدند.

به گزارش قدسنا،صبح پنجشنبه یک نظامی اسرائیلی در غرب شهرک صهیونیستی "عتصیون" نزدیک به کوه الخلیل به هلاکت رسید.

براساس گزارش رسانه های صهیونیستی، نیروهای ارتش رژیم اسرائیل پس از مشاهده کشته شدن یکی از نظامیانشان آتش سنگینی را به سوی منطقه وقوع درگیری گشودند.

به گزارش پایگاه اینترنتی صهیونیستی "روتر" فلسطینیان قصد داشتند یکی از نظامیان ارتش اسرائیل را به اسارت بگیرند که درنهایت منجر به کشته شدن این نظامی اسرائیلی شد.

گفته شده این نظامی اسرائیلی (که نامی از او منتشر نشده) به ضرب چاقو یک فلسطینی به هلاکت رسیده است. جسد این نظامی ساعت 2:30 دقیقه بامداد در میان دو شهرک عفرات و جوش عتیصون پیدا شد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:424998!model&4354!print -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)