|
|
المؤتمر الدولی لدعم الإنتفاضة الفلسطینیة
 » کنفرانس » آرشیو کنفرانس ها » اولین کنفرانس
0.0 (0)
[1438/02/20]

دیدار اعضای شورایعالی برگزارکننده کنفرانس بین المللی حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با مقام معظم رهبری 9 مهر 1370  

دیدار اعضای شورایعالی برگزارکننده کنفرانس بین المللی حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین

 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در دیدار اعضای شورای عالی برگزار کننده کنفرانس بین المللی حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با ایشان ضمن ارائه رهنمودهایی به آنان به توطئه خطرناک تضعیف و نابودی آرمان فلسطین اشاره کردند و ضرورت تأکید بر محو رژیم صهیونیستی به عنوان هدف اصولی و تغییرناپذیر جمهوری اسلامی ایران را یادآور شدند.
مقام معظم رهبری در این دیدار به اهمیت شرایط زمانی برگزاری کنفرانس بین المللی حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین اشاره کردند و فرمودند: مسئله فلسطین برای ملت مسلمان و انقلابی ایران یک مسئله جدی، اساسی و حیاتی است و ما برگزاری کنفرانس صلحی که آمریکا شیطان بزرگ و حامی اصلی رژیم نژادپرست صهیونیستی پرچمدار آن باشد را یک اقدام خائنانه میدانیم زیرا این امر حقوق انکارناپذیر ملت فلسطین را پایمال خواهدکرد.
رهبر انقلاب اسلامی ضرورت تلاش در جهت تقویت گرایش انقلابی در این کنفرانس بین المللی را خاطرنشان ساختند و فرمودند: دفاع صریح از قیام اسلامی مردم فلسطین برای مایک وظیفه است و باید به هرطریق ممکن کمکهای لازم در اختیار مبارزان فلسطینی گذاشته شود. تصمیم اخیری که بنام شورای ملی فلسطین انجام شد در جهت فروختن و ذلیل کردن فلسطین بود و ما آن را محکوم کرده و مردود می دانیم. نظام سیاسی درفلسطین باید ازسوی صاحبان واقعی آن تشکیل شود و رژیم غاصب و طرفدار تبعیض نژادی حاکم بر فلسطین اشغالی نیز متلاشی و محو شود.
حضرت آیت الله خامنه ای بیداری ملتها را یک عامل مهم و اساسی برای ممانعت از تحقق توطئه خطرناک نابودی ملت فلسطین ذکر کردند و در پایان سخنانشان تصریح کردند که حیثیت انقلابی و جهت گیری ویژه جمهوری اسلامی ایران باید در کنفرانس بین المللی حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین بصورتی آشکار نشان داده شود.
برپایه همین گزارش پیش از بیانات رهبر انقلاب اسلامی، حجت الاسلام موسوی لاری دبیر این کنفرانس گزارشی از اقدامات انجام شده برای برگزاری کنفرانس مزبور را به استحضار مقام معظم رهبری رساند.

 

۹ /مهر/ ۱۳۷۰

Parameter:222607!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)