|
|
International conference Palestinian intifada
 » Multimedia » Photo
0.0 (0)
[1/12/2017]

infographics / Palestinian road map from the perspective of Leader  

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز دوشنبه در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، با اشاره به تحولات این روزهای غزه، یکبار دیگر فلسطین را محور وحدت دنیای اسلام توصیف کردند و خواستار کمک به فلسطینیان شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوادث تأسف بار غزه و کشتار بیرحمانه مردم بویژه زنان و کودکان فلسطینی، موضع گیری رئیس جمهور و اقدامات دولت را بسیار مناسب و بجا دانستند و تأکید کردند: مسائل غزه واقعاً مصیبت بار است و رژیم صهیونیستی با سوءاستفاده از غفلت دنیای اسلام، این فجایع را مرتکب می شود.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: کشتار مردم غزه به دست صهیونیست های غاصب، باید دولتها و ملتهای اسلامی را به خود بیاورد تا دست از اختلاف بردارند و با یکدیگر متحد شوند.

معظم له بارها خطر رژیم صهیونیستی را برای دنیای اسلام گوشزد فرموده و نقشه راههای متعددی را برای رهایی از این رژیم مطرح کرده اند. برگزاری رفراندوم واقعی با حضور همه ساکنان اصلی سرزمین فلسطین، تشکیل دولت مستقل فلسطینی در سرزمین تاریخی فلسطین از بحر تا نهر و... مجموعه پیشناداتمقام معظم رهبری حضرت ایت الله خامنه به جامعه جهانی جهت برون رفت از مشکل فلسطین بود.

به همین بهانه و  در آستانه فرارسیدن جمعه پایانی ماه رمضان مصادف با روز جهانی قدس این یادگار سیاسی - تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اداره کل بین الملل و سیاست خارجی فارس  در قالب اینفوگرافی به مرور نقشه راه فلسطین از منظر مقام معظم رهبری پرداخته است.

۹۳/۰۴/۲۴

نقشه راه قضیه فلسطین از منظر رهبر انقلاب اسلامی

Parameter:223975!model&8321 -LayoutId:8321 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(انگلیسی)