|
|
0.0 (0)
[1396/07/13]

آغاز اولین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی  

آغاز اولین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی

 پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶

اولین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی با عنوان یادواره شهادت محمد الدره، از دقایقی پیش در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در تهران آغاز شد.

به گزارش ایسنا، همزمان با سالروز شهادت محمد الدره، «اولین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی» از دقایقی پیش در تهران آغاز شد.

این اجلاس به همت اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری و با همکاری جمعیت دفاع از ملت فلسطین، خبرگزاری قدس و ستاد جهانی بازگشت به فلسطین در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع در تهران، خیابان حافظ، نبش سمیه شد.

در ابتدای این اجلاس پیام آیت الله علوی گرگانی توسط حجت الاسلام امینیان سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در یمن و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد قرائت شد.

 متن پیام آیت الله علوی گرگانی به شرح زیر است:

«آنچه که سالها در سرزمین‌های اشغالی فلسطین بر ملت مظلوم و بی پناه آن دیار گذشته است، صفحه‌ای تاریک از تاریخ جهان است که توسط یک عده مردم به ظاهر متمدن و در باطن گرگ صفت و بی رحم و خونخوار محقق شده است. که جز سبعیت در رفتار آنها با مردم فلسطین دیده نشده است.

از جنایات روزانه و آوارگی مردم آن سرزمین تا کشتار جوانان و شکنجه نوجوانان و یا حتی کودکان و محروم نمودن آنها از نعمت های اولیه که هر انسانی باید داشته باشد، تماما نمونه ای کوچک از ددمنشی مردم اشغالگر صهیونیستی است.

حال در این شرایط حساس شما جوانان و نوجوانان امت اسلامی در قالب تشکل های متعدد از جمله اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری می توانید با فریادها و حمایت های خود ملت فلسطین مخصوصا جوانان و نوجوانان آن دیار را به مقاومت و صبوری بیشتر تشویق کرده و در راه خود استوارتر کنید و دولتهای منطقه را نسبت به وظایف خود در قبال حمایت از این مظلومان و سرنوشت مردم فلسطین آگاه تر کنید و خداوند نیز پشت و پناه مظلومان خواهد بود و یقینا روزی فراخواهد رسید که این ملت از چنگال ظالمین نجات پیدا خواهد کرد. امید است خداوند نظام اسلامی، رهبر معظم را توفیق عنایت فرماید تا هر چه بیشتر یاور مظلومان مسلمان در اقصی نقاط جهان باشند و مقدمات فرج بشریت فراهم گردد.»

انتهای پیام/

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

خبرگزاری قدس (قدسنا)

گزارش تصویری

Parameter:271570!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)