|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/03/12]

آموزش ارتش رژیم صهیونیستی در قبرس برای انجام عملیات ویژه در جنوب لبنان  

آموزش ارتش رژیم صهیونیستی در قبرس برای انجام عملیات ویژه در جنوب لبنان

یکشنبه 12 خرداد 1398

رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که یگان‌های ارتش رژیم صهیونیستی، رزمایش مشترکی را با آمریکا و چند کشور اروپایی در قبرس برگزار کردند.

به گزارش ایسنا، شبکه روسیا الیوم به نقل از رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرد که ارتش این رژیم رزمایش مشترکی را با نیروهای نظامی آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و یونان در کشور قبرس برگزار کرد.

طبق اعلام ارتش رژیم صهیونیستی، نیروهای این رژیم در رزمایش مذکور برای انجام یک عملیات ویژه و عملیات یک شبه کماندوها در جنوب لبنان آموزش دیده‌اند.

طبق این گزارش، این رزمایش همچنین شامل مقابله مسلحانه با موارد استثنایی و حالت‌های نامشخص بوده است.

علاوه بر یک تیپ از نیروی زمینی رژیم صهیونیستی وابسته به یگان کماندوی "آگوز"، در این رزمایش مشترک، برای اولین بار یک واحد از پهپادهای رزمی رژیم صهیونیستی نیر شرکت کرد و توانایی خود را در اعزام نیرو، پیاده کردن نیروی رزمی در خارج و پرواز بر فراز مواضع دشمن در مناطق ناشناخته را به آزمایش گذاشت.

یگان کماندویی آگوز نیز برای سناریوهای مختلف جنگی در مناطق شهری و باز، جنگ‌های کوچک، توان نفوذ و تخریب و درمان مجروحان در خارج از مرزهای اراضی اشغالی آموزش دیدند.

طی چند سال اخیر این چندمین باری است که قبرس خاک خود را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار می‌دهد تا نیروهای این رژیم بتوانند در خارج از اراضی اشغالی به انجام رزمایش بپردازند.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:413781!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)