|
|
0.0 (0)
پشت پرده اهداف صهیونیسم بین الملل برای کاهش جمعیت جهان از طریق ویروس کرونا؛
[1399/10/21]

آیا می توان به واکسن ویروسی که منشاء آن هنوز مشخص نشده اطمینان کرد؟  

آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.

پشت پرده اهداف صهیونیسم بین الملل برای کاهش جمعیت جهان از طریق ویروس کرونا؛

آیا می توان به واکسن ویروسی که منشاء آن هنوز مشخص نشده اطمینان کرد؟

یکشنبه 21 دی 1399

آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) ، بخش پایانی سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب به مسئله کرونا اختصاص داشت. ایشان با تشکر از وزارت بهداشت و دست‌اندرکاران تولید واکسن آزمایش‌شده برای مقابله با کرونا، این واکسن را مایه افتخار و عزت کشور خواندند و با انتقاد از افرادی که هر کار بزرگ در کشور را انکار می‌کنند، به سوابقی از این انکارها در مقابل پیشرفتهای علمی اشاره و خاطرنشان کردند: سالها قبل وقتی جوانان کشور دستگاههای سانتریفیوژ را درست کرده بودند، عده‌ای نامه نوشتند که مبادا فریب این ادعاها را بخورید، همچنین پس از موفقیت مرحوم کاظمی و جوانان همکار او در سلولهای بنیادی پیغام‌های مشابهی داده شد اما آن پیشرفتها واقعاً قابل باور بود و پس از آن نیز پیشرفتها ۱۰ برابر شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه، ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور را ممنوع اعلام کردند و گفتند: آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.

ایشان افزودند: البته با سابقه‌ای که فرانسوی‌ها در قضیه خونهای آلوده دارند، به آنها هم خوش‌بین نیستم، اما تهیه واکسن از کشورهای دیگر هیچ مشکلی ندارد.

به گزارش قدسنا، در حالی که همچنان درباره منشاء ویروس کرونا حرف و حدیث های بسیاری مطرح است و هنوز هیچ آزمایشگاهی نتوانسته این مساله را به طور قطعی تایید کند که این ویروس منشاء حیوانی دارد و بسیاری معتقدند ویروس کرونا یک ویروس ساخته آزمایشگاههای غربی برای کنترل جمعیت انسان ها است.

هنری کسینجر وزیرخارجه اسبق و یهودی آمریکا در دهه 70 میلادی در چارچوب ارزیابی تهدیدات آینده امریکا یک طرح سری بنام «مطالعه امنیتی شماره 200 »ارائه کرد. کسینجر و دستیارانش در این طرح نوشته بودند:

«اکنون جهان غرب، به واردات مواد معدنی از کشورهای در حال توسعه وابسته است. رشد جمعیت این کشورها دسترسی آمریکا به مواد معدنی و دیگر مواد خام در این کشورها را به خطر می‌اندازد و این تهدیدی برای امنیت سیاسی و اقتصادی ماست و آمریکا باید برای اینکه به منابع و سرمایه‌های زیرزمینی این کشورها دست یابد جمعیت آن‌ها را به طور چشمگیری کاهش دهد. »

اگر دقت کنید گفته شده کاهش چشمگیر جمعیت نه جلوگیری از افزایش جمعیت.

برای این طرح که یک طرح در راستای منافع صهیونیسم بخصوص در برابر کشورهای اسلامی است به یک مجری و پیمانکار نیاز است. چه کسی بهتر از سازمان یهودی و فوق صهیونیستی راکفلر، ثروتمندترین خانواده تاریخ!

در این مرحله دو طرح پیش بینی شد:

بذرهای تراریخته و کاهش جمعیت از طریق صندوق جمعیت سازمان ملل که هردو با حمایت و برنامه ریزی خاندان راکفلر ها حمایت شده و می‌شود. از دهه هفتاد میلادی طرح های مختلفی در ذیل برنامه های سازمان ملل متحد و سازمان جهانی بهداشت انجام شد اما این طرح ها آنطور که باید نتوانست در کاهش جمعیت جهان موثر واقع شود بنابراین سناریو تغییر کرد و یک برنامه جدید تدوین شد؛ واکسیناسیون جهانی.

در دهه 80 میلادی سازمان جهانی بهداشت طرح گسترش واکسیناسیون(EPI) را اجرایی کرد که تا 80 درصد موفقیت داشت اما از اواخر دهه 80 با کاهش منابع مالی روند آن دچار مشکل شد.

همزمان بنیاد راکفلر با تغییر فاز به ایده واکسیناسیون جهانی جهت پروژه کاهش جمعیت وارد عمل شد و در سال 1990 برنامه ای با عنوان؛ ابتکار واکسن کودکان(CVI) طراحی و با حمایت مالی خود توسط برنامه توسعه سازمان ملل UNDP، صندوق کودکان سازمان ملل، سازمان جهانی بهداشت و یونیسف و بانک جهانی اجرایی کرد اما این طرح چنان موثر واقع نشد. بنابراین نیاز به یک پروژه جدیدتر بود.

پروژه GAVI:

کارفرمای این پروژه جدید مجدداً بنیاد صهیونیستی راکفلر شد اما پیمانکار و مجری این سناریوی جدید کسی نبود جز بیل گیتس موسس ومالک مایکروسافت.

در سال 1999 در بلاجیو ایتالیا در اجلاس بانک جهانی، بنیاد راکفلر، بنیاد تازه تاسیس بیل و ملیندا گیتس، سازمان جهانی بهداشت، بانک جهانی و یونیسف، جلسه ای را برگزار و اعلام کردند برنامه CVI نتوانسته به اهداف خود دست یابد و باید اتحاد جدید و بین المللی برای این منظور ایجاد شود و در همان اجلاس از پروژه واکسیناسیون جدید با عنوان " اتحاد جهانی واکسن و ایمن سازی یا همان GAVI رونمایی شد.

در پروژه GAVI برای برنامه کاهش جمعیت جهان از طریق واکسیناسیون، نیاز به تعداد زیادی کارخانه های داروسازی بود. در سال 2002 روزنامه وال استریت ژورنال اعلام کرد بیل گیتس سهام 9 شرکت داروسازی بزرگ را خریداری کرده است از جمله غول های داروسازی دنیا مانند مرک، فایزر، جانسون اند جانسون و…

گیتس برای تمرکز بیشتر در سال 2008 از مدیرعاملی مایکروسافت کناره گیری کرد و اعلام کرد قصد دارد وقت خود را در بنیاد به اصلاح خیریه خود یعنی بنیاد بیل و ملیندا گیتس که در واقع همان محفل طراحی و اجرای برنامه نابودی و کاهش جمعیت جهان، صرف کند.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس برای مشروعیت بخشی اقدامات خود نیاز به سازمان جهانی بهداشت داشت بنابراین شروع به حمایت مالی از طرح های سازمان جهانی بهداشت کرد بطوری که بعد از دولت آمریکا بزرگترین حامی مالی سازمان جهانی بهداشت شد و طرح هایی که مربوط به واکسیناسیون بود بیشترین حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس را به خود اختصاص می داد.

حال نیاز است برنامه های واکسیناسیون آغاز شود و چه جایی بهتر از کشورهای فقیر آفریقایی و آسیایی. بین سال‌های 2000 تا 2017 نزدیک به 500 هزار کودک سالم هندی واکسن فلج اطفال بنیاد بیل گیتس را دریافت کردند که دوسوم این کودکان فلج شدند. 230 هزار دختر جوان هندی در یک طرح با دریافت واکسن بنیاد گیتس واکسینه شدند که باعث عقیم شدن بسیاری از آنان شده است. بسیاری از کودکان و جوانان آفریقایی با واکسن دیفتری و کزاز و مالاریا و ابولا عقیم شدند یا جان خود را از دست دادند.

 طرح اتحاد GAVI با تلاش خود زیرساخت لازم برای طرح های نهایی صهیونیسم را با مدیریت بنیاد راکفلر و بیل گیتس ایجاد کرد. حالا وقت پروژه های وحشتناک کاهش جمعیت با گستره عمومی در جهان رسیده است.

ساخت و انتشار کرونا :

در سال 2010 یک سند توسط بنیاد راکفلر منتشر شد که درباره آینده جهان بود. سندی بنام «سناریوهایی برای فناوری و توسعه بین المللی" که چهار بخش دارد و بخش چهارم آن با عنوان LockStep یا قفل جهانی است! که سناریو شیوع یک بیماری واگیردار است که بسیار شبیه کرونا و وضعیت کنونی جهان است. در زمان افشای این سند، بیل گیتس در کنفرانس TED سخنان ترسناکی بر زبان آورد و گفت: اگر ما واکسیناسیون کودکان را به خوبی انجام دهیم می توانیم 10 تا 15 درصد جمعیت جهان را کاهش دهیم!

در سال 2016 بیل گیتس به اتیوپی رفت و با تدروس وزیر خارجه اتیوپی دیدار کرد. تدروس وقتی وزیر بهداشت اتیوپی بود نیز با بیل گیتس ملاقات کرده بوده که بلافاصله رئیس هیئت مدیره صندوق جهانی علیه HIV  ایدز ، سل و مالاریا که وابسته به بنیاد گیتس است شد. سپس تدروس در سال 2017 با حمایت همه جانبه بیل گیتس، رئیس سازمان جهانی بهداشت شد آنهم با مدرک دامپزشکی!

و ناگهان در اواخر سال 2019 خبرهایی از انتشار یک ویروس ناشناخته در پرجمعیت ترین کشور جهان یعنی چین منتشر شد. سازمان جهانی بهداشت  بسیار دیر این همه گیری را تایید کرد تا احتمالا افراد بیشتری کشته شوند. از زمان شیوع کرونا بیل گیتس بصورت یک منجی در رسانه ها ظاهر و اخبار ساخت واکسن را اعلام می‌کند. بیل گیتس در شهریور اعلام کرد شرکت فایزر نزدیک به ساخت واکسن کروناست و همزمان چند شرکت دیگر اعم از moderna، Johnson&Johnson، AstraZeneca و Novavax نیز در مراحل پایانی ساخت واکسن قرار دارند.

و بعد شرکت فایزر آمریکا که بیل گیتس سهامدار آن است با کمتر از 9 ماه تحقیقات اعلام کرد به واکسنی دست یافته که می‌تواند تا 95 درصد دربرابر ویروس کرونا ایمنی ایجاد کند. این درحالی است که بسیاری از کارشناسان این حوزه معتقدند، حداقل زمان لازم برای ساخت یک واکسن بسیار بیشتر از این زمان است.  آلبرت بورلا مدیرعامل فایزر نیز یک یهودی یونانی تبار است که مدرک تحصیلی آن دکتری دامپزشکی از یک دانشگاه معمولی در یونان که رشد غیر معمولی در فایزر داشته و تا مدیرعاملی شرکت فایزر رشد کرده است. بورلا عضو چندین سازمان صهیونیستی قدرتمند در آمریکاست مانند سازمان فوق فمینیستی کاتالیست، سازمان مشارکت برای نیویورک که توسط دیوید راکفلر باهدف تقویت اقتصادی و موقعیت جهانی شهر نیویورک به عنوان قطب اقتصاد دنیا تاسیس شد، عضو لابی فوق قدرتمند شورای تجارت که توسط سیدنی ونیبرگ یهودی تاسیس شد که به وزارت بازرگانی آمریکا مشورت می‌دهد که جف بزوس مدیرعامل آمازون  و روبنشتاین میلیاردر یهودی نیز عضو این شورا هستند.

بنیامین نتانیاهو نخس وزیر رژیم صهیونیستی نیز بلافاصله بعد از خبر ساخت واکسن توسط فایزر با بورلای یهودی صحبت و سپس قرارداد خرید واکسن نیز پیگیری شد و اولین محموله واکسن کرونا بعد از آمریکا تحویل اسرائیل شد.
 همچنین الکس گورسکی مدیرعامل و رئیس شرکت داروسازی Johnson&Johnson یک یهودی است. رئیس شرکت آسترازنکا که یک شرکت سوئدی انگلیسی است، یک یهودی مخفی فرانسوی بنام پاسکال سوریوت است که در سال 2017 تا مدیرعاملی شرکت داروسازی Teva اسرائیل پیش رفت اما در لحظه آخر منتفی شد. شرکت مدرنا نیز در واکسن تولیدی خود از جنین های سقط شده استفاده کرده و شرکت Novavax نیز مورد حمایت شدید بیل گیتس است.

نفوذ جهانی واکسن با طرح COVAX

برای توزیع مناسب و نفوذ واکسن به کل دنیا، یک اتحاد بین المللی توسط GAVI و سازمان جهانی بهداشت بنام COVAX ایجاد شد که برنامه جهانی دسترسی به واکسن کرونا است که گفته می‌شود دولت ایران نیز بدون تصویب مجلس عضو این طرح شده است! حتی بیل گیتس و راکفلرها برای کشورهای فقیر که تمکن مالی برای تهیه واکسن ندارند نیز اندیشیده اند. یونیسف اعلام کرد جهت اجرایی شدن طرح کوواکس، 2 میلیارد دوز واکسن کرونا را به کشورهای در حال توسعه و فقیر بصورت رایگان ارسال می‌کند.

سوال این است آیا واکسنی که در آمریکا و اسرائیل توزیع می‌شود عین همان در جهان توزیع می‌شود؟ پاسخ قطعا خیر است و یقینا صهیونیست‌ها و راکفلر و بیل گیتس اهداف کاهش جمعیتی خود را در ذیل این واکسیناسیون جهانی اجرا خواهند کرد.  

حالا ارزش کار شهید فخری زاده و دانشمندان داخلی در ساخت واکسن کرونا روشن می شود که در مقابل توطئه بزرگ صهیونیسم جهانی موفق به تولید نمونه اولیه واکسن کرونا شدند و در ادامه نیز به لطف خدا موفق به تولیدی کردن آن خواهند شد.

نکته پایانی اینکه با همه این تفاسیر به نظر می‌رسد شیوع کرونا اولین طرح از طرح های جدید و جنایتکارانه صهیونیسم برای کاهش جمعیت بوده و احتمال شیوع بیماری های جدید با میزان کشندگی بالا وجود خواهد داشت و ما باید آمادگی لازم را دربرابر طرح های جدید صهیونیست‌ها را کسب کنیم.

از سوی دیگر، شب گذشته مدیر سازمان غذا و داروی امریکا گفت کاخ سفید به من فشار آورده که عملکرد واکسن فایزر را زودتر از موعد اعلام کنم یا اینکه در غیر این صورت استعفا دهم!

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:472770!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)