|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
سخنگوی حماس :
[1398/07/16]

ابومازن برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌هایش تلاش می‌کند  

سخنگوی حماس :

ابومازن برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌هایش تلاش می‌کند/ توقف اجرای توافقات با اشغالگران دروغی بزرگ است

سه شنبه 16 مهر 1398

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد تشکیلات خودگردان فلسطین، دستاوردهای توهم آلود را تبلیغ می‌کند و بر شکست خورد سرپوش می‌گذارد و افکارعمومی را فریب می‌دهد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری شهاب، "فوزی برهوم" سخنگوی حماس خاطر نشان کرد اینکه تشکیلات فتح، تشکیل کمیته های فنی با اشغالگران را برای بررسی اموالی که گرفته، پیروزی بزرگی می خواند، تلاشی برای تبلیغ دستاوردهای توهم آلود و سرپوش گذاشتن بر شکست و فریب افکارعمومی فلسطین است.

برهوم تاکید کرد تشکیلات خودگردان فلسطین همچنان تسلیم سیاست های دیکته شده اشغالگران اسرائیلی و شروط آنها می شود و حقوق هزاران خانواده شهید و مجروح و اسیر را قطع می کند و علاوه بر آن، هزاران کارمند در غزه را از حقوق و مطالباتشان محروم می کند.

سخنگوی حماس افزود تمام تصمیمات ابومازن که از توقف اجرای توافقات با اشغالگران اسرائیلی سخن گفته در حقیقت دروغی بزرگ است و ملت و گروه های فلسطینی هرگز فریب آن را نخواهند خورد و همه باید به نقش ملی و مسئولانه خود برای پایان دادن به سیاست های مردود و منفور ابومازن و انحصارطلبی اش در تصمیم گیری برای مسائل فلسطینی و ضربه زدن به امور ملت ما عمل کنند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:433271!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)