|
|
0.0 (0)
نانواکناری مطرح کرد؛
[1395/09/12]

ادعای ارسال سلاح از ایران به حزب‌الله لبنان با هواپیمایی ماهان؛ ضدتبلیغی علیه رژیم صهیونیستی  

نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی به کشوری سلاح ارسال نمی‌کند، گفت: کمک‌های ایران به کشورهای مظلوم و بی‌دفاع طبق قانون اساسی صورت گرفته و مشتمل بر کمک‌های مردمی و مستشاری است.

ولی الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به ادعای اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر انتقال سلاح از ایران به لبنان از طریق هواپیمایی ماهان، گفت: یکی از حربه‌های رژیم صهیونیستی در حوزه بین الملل برای تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران و پروژه ایران هراسی، استفاده از شیوه ضدتبلیغ علیه ماست که در نهایت به خود آنها بازمی‌گردد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی تلاش دارد از هر موضوعی بهانه ای درست کند تا بر جنایات خود در فلسطین سرپوش بگذارد لذا یکی از اهداف آنها نظام جمهوری اسلامی است که همواره آن را متهم به دست داشتن در اقدامات تروریستی می کند.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی در حالی جمهوری اسلامی ایران را تروریست می خواند که خود سرزمین قدس که متعلق به فلسطینیان است تسخیر کرده و آنها را از بین می برد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان درخصوص نحوه کمک جمهوری اسلامی به ملت های مظلوم به خصوص مسلمانان فلسطین و لبنان، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی صرفا کمک مردمی و مستشاری به لبنان و فلسطین دارد و اینگونه کمک های طبق قانون اساسی است که باید به هر ملتی که درخواست کمک از ما داشت ارائه شود لذا به صورت اکید ایران سلاحی به کشوری ارسال نمی کند./


جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵

 

Parameter:222711!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)