|
|
0.0 (0)
جمالی نوبندگانی :
[1395/09/12]

ادعای اسرائیل مبنی بر انتقال سلاح برای حزب الله از طریق هواپیمایی ماهان مضحک است/ سیاسی کاری تل آویو برای اعمال فشارهای جدید  

جمالی نوبندگانی عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ادعای تازه اسرائیل علیه هواپیمایی ماهان برای اعمال فشار و تحریم جدید است و قویا آن را تکذیب می کنم.

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ادعای تازه اسرائیل علیه هواپیمایی ماهان برای اعمال فشار و تحریم جدید است و قویا آن را تکذیب می کنم.

 

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادعای اسرائیل مبنی بر این که هواپیمایی ماهان سلاح برای حزب الله لبنان منتقل می کند، اظهار داشت: ادعای صهیونیست ها، بهانه جویی جدید برای اعمال تحریم های جدید علیه شرکت هواپیمایی ماهان است، این شرکت هواپیمایی یکی از شرکت هایی است که خدمات خوبی در پروازهای خارجی و داخلی ارائه می کند.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی عنوان کرد: اما تلاش می شود ممنوعیتی برای پرواز هواپیماهای ماهان در اروپا ایجاد شود و تردد آن را کم کنند. حتی مسافرهای ایران را از انتخاب این شکرت محروم می کنند.

وی تاکیدکرد: در شرایطی که به راحتی اسلحه به غزه و اسرائیل که در محاصره هستند می رسد، نیازی نیست که شرکت هواپیمایی ماهان به این امر ورود کند.

جمالی نوبندگانی عنوان کرد: از سوی دیگر هواپیماها و کشتی های ایران اجازه ورود به این منطقه را ندارند بنابراین این نظریه که هواپیماهای ماهان در انتقال سلاح به حزب الله لبنان نقشی ندارد.

این نماینده افزود: بسیاری از کشورهای اروپایی متهم به فروش سلاح غیرقانونی هستند و از همان طریق به اسرائیل و غزه سلاح می رسد و نباید پای هواپیمایی ماهان را به این موضوع پیش کشید.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ادعای جدید اسرائیل تنها برای ایجاد فشار بیشتر و تحریم جدید عنوان شده است و قویا انتقال سلاح به حزب الله لبنان از طریق هواپیماهای ماهان را تکذیب می کنم./

 

چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵

 

 

Parameter:222712!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)