|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/23]

اذعان پایگاه صهیونیستی: حسن نصرالله استراتژیستی حکیم است  

اذعان پایگاه صهیونیستی: حسن نصرالله استراتژیستی حکیم است

شنبه  22  تیر  1398

تهران-ایرنا- پایگاه صهیونسیتی "دبکا" روز شنبه در واکنش به سخنان روز گذشته (جمعه) سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان اذعان کرد: نصرالله شخصیتی شایسته رهبری و استراتژیستی حکیم است.

دبکا در ادامه نوشت: دبیر کل حزب الله رهبری بسیار محتاط و در عین حال حکیم است. خوب می‌داند چه بگوید و چه نگوید.

این پایگاه صهیونیستی اشاره کرد که نصرالله در سخنانش نقشه مفصلی از اهدافی که موشک‌های حزب الله می‌تواند در فلسطین اشغالی هدف قرار دهند، ارائه داد. فرودگاه بن گوریون در تل آویو و ایستگاه‌های انرژی وابسته به مؤسسه برق اسرائیل از جمله این اهداف است.

دبکا به نقل از دبیر کل حزب الله درباره اوضاع سوریه نیز نوشت: ایران و حزب الله تعیین کننده حوادث و رویدادها در سوریه نیستند بلکه این طرف‌های دیگری هستند که تعیین کننده این موضوع هستند.

سید حسن نصرالله روز جمعه به مناسبت سیزدهمین سالگرد جنگ تابستان ۲۰۰۶ معروف به جنگ ۳۳ روزه با شبکه خبری المنار گفت و گویی انجام داد.

وی در این مصاحبه افزود: اسرائیل پس از جنگ تابستان ۲۰۰۶، اعتراف کرد که پیش از هر تجاوزی، به لبنان هزار بار فکر می‌کند و این بیانگر قدرت بازدارندگی مقاومت است که روز به روز افزایش می‌یابد.

دبیرکل حزب الله تصریح کرد: در سال ۲۰۰۶ قدرت ما دفاعی بود اما امروز از قدرت هجومی برخوردار بوده و در تمام سطوح سلاح‌های پیشرفته در اختیار داریم.

پیش از این بارها صهیونیست‌ها شخصیت نصرالله را ستوده و برنامه‌هایی رادیویی و تلویزیونی را به بررسی شخصیت و سخنان او اختصاص داده اند.

روزنامه الاخبار لبنان نیز پیشتر در مطلبی نوشت: مقامات ارشد و فرماندهان رژیم صهیونیستی همگی بر نفوذ و تأثیر سید حسن نصر الله بر جامعه صهیونیستی اذعان دارند و معتقدند که شکست‌های پیاپی اسرائیلی‌ها از حزب الله نتیجه شایستگی‌های استثنایی اوست.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:420269!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)