|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
ادعاهای مضحک رئیس سابق ارتش رژیم صهیونیستی؛
[1398/07/06]

ارتش اسرائیل شکست ناپذیر است؛ یک ماه پیش در آستانه حمله به لبنان قرار داشتیم!  

ادعاهای مضحک رئیس سابق ارتش رژیم صهیونیستی؛

ارتش اسرائیل شکست ناپذیر است؛ یک ماه پیش در آستانه حمله به لبنان قرار داشتیم!

شنبه 06 مهر 1398

گادی آیزنکوت رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی گفت که دو هفته پیش ارتش اسرائیل در آخرین لحظاتِ حمله به نوارغزه قرار داشت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری القدس العربی، "گادی آیزنکوت" رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی گفت: دو هفته پیش ارتش اسرائیل در اخرین لحظات برای حمله به نوارغزه قرار داشت.

آیزنکوت در گفتگو با روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت ادعا کرد: اسرائیل زمینه فرهنگی یا قانونی مبنی بر حمله و آغاز جنگ ندارد.با این حال امکان داشت دو هفته پیش ارتش این کشور به نوارغزه حمله کند.

وی در ادامه سخنان خود بار دیگر ادعا کرد که تا یک ماه پیش گزینه حمله به لبنان نیز روی میز بود.

آیزنکوت که اکنون به عنوان پژوهشگر در یکی از مراکز مطالعات خاورمیانه در واشنگتن فعالیت دارد، اشاره کرد: اسرائیل کشوری نیست که کسی به آن حمله کند و پیروز از میدان نبرد خارج شود هیچ قدرت نظامی برتر از اسرائیل در منطقه وجود ندارد.ارتش اسرائیل شکست ناپذیر است!

به گزارش قدسنا، این ادعاهای رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در حالی صورت گرفته که این رژیم چند هفته پیش از ناحیه جنوب لبنان و در داخل اراضی اشغالی (منطقه آویویم) مورد حمله نیروهای حزب الله لبنان قرار گرفت.

بلافاصله پس از صورت گرفتن این حمله صدای آژیرهای خطر در اراضی اشغالی به صدا درآمد و پادگان های ارتش رژیم اسرائیل در این منطقه به طور کل تخلیه شد.

تصاویر گرفته شده از داخل این پادگان ها نشان می داد که نظامیان اسرائیلی که فرماندهان شان دم از آمادگی بالای آنان در صحنه نبرد می زنند حتی خشابِ اسلحه های خود را نیز رها کرده و فرار کرده بودند!

علاوه براین،طی ماه ها و سال های گذشته ثابت شده، بلافاصله پس از آغاز هر جنگی میان ارتش رژیم صهیونیستی و نوارغزه، این سران سیاسی رژیم اسرائیل بوده اند که به هر طریق ممکن به دنبال میانجیگر برای توقف درگیری بوده اند.

در آخرین حمله ای که رژیم صهیونیستی به نوارغزه انجام داد، فلسطینیان نزدیک به 700 موشک را روانه اراضی اشغالی کردند، امری که باعث شد تا چند روز حالت فوق العاده در شهرک های صهیونیستی برقرار باشد و همچنین پناهگاه ها آماده پذیرش پناهنده اسرائیلی باشند.

ترس،وحشت و عجز ارتش رژیم صهیونیستی به اینجا ختم نمی شود، پس از تجاوز دو پهباد جاسوسی و انتحاری صهیونیستی به حریم هوایی لبنان و همچنین بشهادت رسیدند چند تن از اعضای جنبش حزب الله لبنان در سوریه، "سید حسن نصرالله" دبیرکل این جنبش، اسرائیل را تهدید کرد که به زودی حمله و انتقام سختی را از آنان می گیرد، همین سخنرانی کوتاه و البته کوبنده باعث شد تا فضای ترس غیرقابل توصیفی در اراضی اشغالی حاکم شود.

مشاهده ویدئو

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:431618!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)