|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/10/14]

ارتش رژیم صهیونیستی به حال آماده باش کامل درآمد  

ارتش رژیم صهیونیستی در پی شهادت سردار "قاسم سلیمانی" فرمانده سپاه قدس و وحشت از واکنش نظامی مقاومت، به حال آماده باش کامل درآمده است.

ارتش رژیم صهیونیستی به حال آماده باش کامل درآمد

۱۳ دی ۱۳۹۸

تهران - ایرنا - ارتش رژیم صهیونیستی در پی شهادت سردار "قاسم سلیمانی" فرمانده سپاه قدس و وحشت از واکنش نظامی مقاومت، به حال آماده باش کامل درآمده است.

به گزارش رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، وزیر جنگ این رژیم فرماندهان ارتش و سران امنیتی را امروز (جمعه) به تل آویو فراخوانده است.

به گزارش رسانه های عبری زبان، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به سفارتخانه ها و نهادهای دیپلماتیک اسرائیلی در سراسر جهان آماده باش اعلام کرده است.

دفتر "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز اجازه هیچ گونه اظهار نظری در مورد ترور سردار سلیمانی به دست نیروهای آمریکایی در بغداد را نداده است.  

همچنین برخی گزارش ها نشان می دهد که نتانیاهو سفر خود به یونان را به علت شرایط به وجود آمده، نیمه کاره رها خواهد کرد.

رسانه های رسمی عراق سحرگاه جمعه اعلام کردند که سردار سلیمانی به همراه "ابو مهدی المهندس" جانشین فرمانده "الحشد الشعبی" طی یک عملیات تروریستی در بغداد به شهادت رسیدند.

رسانه های عراقی به نقل از مقام های رسمی این کشور اعلام کردند که سردار سلیمانی و ابو المهندس زمانی که با دو خودرو در حال خارج شدن از فرودگاه بین المللی بغداد بودند، مورد هدف قرار گرفته و هر دو آنان به شهادت رسیدند. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با صدور اطلاعیه‌ای خبر شهادت سردار سلیمانی را تایید کرد.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:451141!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)