|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/11/02]

ارتش رژیم صهیونیستی در «حیفا» رزمایش برگزار می‌کند  

ارتش رژیم صهیونیستی از برگزاری یک رزمایش ویژه عملیات نجات در شهر بندری حیفا واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی در «حیفا» رزمایش برگزار می‌کند

چهارشنبه 02 بهمن 1398

ارتش رژیم صهیونیستی از برگزاری یک رزمایش ویژه عملیات نجات در شهر بندری حیفا واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی عصر سه‌شنبه از برگزاری یک رزمایش در بندر «حیفا» در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارانوت» ارتش اسرائیل اعلام کرده که قصد دارد اطراف بندر حیفا یک رزمایش ویژه عملیات جستجو و مهارت‌های نجات برگزار کند.

بخش عبری این روزنامه نیز در این باره نوشت که این رزمایش در مناطق «یاگور» و منطقه «منشه» از امروز آغاز شده و غروب چهارشنبه خاتمه می‌یابد. قرار است در جریان این رزمایش عملیات مختلف نجات مصدومان از مکان‌های تخریب شده برگزار شود. این روزنامه به حضور گسترده نیروهای امنیتی در این رزمایش اشاره کرد.

یک سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل در این زمینه تاکید کرد اجرای این رزمایش برای حفظ آمادگی قوا در سال ۲۰۲۰ از قبل برنامه ریزی شده بود.

حیفا بزرگترین شهر در شمال فلسطین اشغالی  در کرانه دریای مدیترانه قرار گرفته است.

وبگاه روزنامه «جروزالم پست» نیز در خبری فوری به برگزاری این رزمایش در سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری در منطقه مسکونی یاگور در حیفا اشاره کرد.

چندی قبل رسانه‌های رژیم صهیونیستی از حریق گسترده در یک مخزن بزرگ نفت در شهر بندری حیفا خبر دادند.

گزارش نیز چندی قبل به پارلمان رژیم صهیونیستی ارائه شد و نشان داد بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته حمله موشکی احتمالی حزب الله به مخازن آمونیاک در بندر حیفا با کشته شدن دستکم هزاران صهیونیست همراه خواهد بود.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:452079!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)