|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/01/23]

ارتش رژیم صهیونیستی نیروهایش را برای رزمایش نظامی به غور اردن فرستاد  

ارتش رژیم صهیونیستی در گیر و دار شیوع بیماری کرونا در سرزمین‌های اشغالی نیروهای خود را به منظور شرکت در تمرین‌های نظامی به منطقه غور اردن فرستاد.

ارتش رژیم صهیونیستی نیروهایش را برای رزمایش نظامی به غور اردن فرستاد

 جمعه 22 فروردین 1399

ارتش رژیم صهیونیستی در گیر و دار شیوع بیماری کرونا در سرزمین‌های اشغالی نیروهای خود را به منظور شرکت در تمرین‌های نظامی به منطقه غور اردن فرستاد.

العالم - فلسطین اشغالی

رادیو رژیم صهیونیستی صبح روز جمعه اعلام کرد که ارتش این رژیم در چارچوب ادامه تمرین‌های نظامی شروع به انتقال دستکم دو واحد از نیروهای خود به مراکز آموزش نظامی در غور اردن کرده است.

رادیو رژیم صهیونیستی گفت: «با وجود اینکه بخشی از سربازان ارتش اسرائیل به عملیات پشتیبانی برای مبارزه با شیوع کرونا ملحق شده‌اند، اما واحدهایی از آنها برای انجام تمرین‌های نظامی اعزام شدند».

منطقه غور اردن منطقه‌ای میان کرانه باختری و اردن است که رژیم صهیونیستی در آن حضور امنیتی دارد و بر اساس طرح معامله قرن آمریکا از الحاق آن علاوه بر منطقه شمال بحر المیت و شهرک‌های کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی حمایت شده است.

رادیو رژیم صهیونیستی همچنین بار دیگر از جنگ پنهان دو وزارتخانه جنگ و بهداشت این رژیم درباره مدیریت مبارزه با کرونا و نظارت بر آن خبر داد.

«نفتالی بنت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز مجددا از نخست‌وزیر این رژیم خواسته مسئولیت کامل غربالگری کرونا برای شناسایی مبتلایان به این بیماری به ارتش واگذار شود او گفته اعمال محدودیت‌های شدید بر شهروندان در دراز مدت بر اقتصادی این رژیم تاثیر منفی دارد از همین رو بازگشت سریع به روال عادی در اراضی اشغالی نیازمند آن است که مسؤولیت مبارزه با ویروس کرونا در این اراضی به وزارت خانه او منتقل شود.

رادیو رژیم صهیونیستی گفت: «مواضع بنت مورد توجه جدی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قرار ندارد آن هم به دلیل تنش‌هایی که میان این دو نفر بر سر تلاش‌های مربوط به تشکیل کابینه و پیچیدگی مذاکرات میان نتانیاهو و بنی گانتز ایجاد شده است به خصوص که که دستیابی به توافق بر سر تشکیل دولت جدید مستقیما به انتقال بنت از موضع خود به نفع ژنرال بنی گانتز منجر می‌شود.

طبق اعلام وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، شمار مبتلایان ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به 10095 نفر و تعداد جان باختگان به 92 تن افزایش یافت.

فارس

 

 

شبکه العالم

 

Parameter:454639!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)