|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/10/23]

ارتش رژیم صهیونیستی پایان عملیات "سپر شمال" در مرزهای لبنان را اعلام کرد  

ارتش رژیم صهیونیستی پایان عملیات "سپر شمال" در مرزهای لبنان را اعلام کرد

یکشنبه 23 دی 1397

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از پایان عملیات این رژیم در مرزهای اراضی اشغالی و لبنان خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز (یکشنبه) در بیانیه‌ای مدعی شد: نیروهای ارتش روز گذشته تونل دیگری منتسب به حزب الله لبنان که از این کشور به سمت اسرائیل کشیده شده را کشف کردند.

وی در ادامه اظهارات بی‌پایه و اساس خود گفت: "همزمان با کشف تونل‌های "تروریستی"، تمام مسیرهایی که حزب‌الله با نقض مرزهای اسرائیل حفر کرده بود، کاملا کشف و در روزهای آینده تخریب خواهند شد"، بنابراین، عملیات سپر شمال که برای کشف و نابودی تونل‌های هجومی صورت گرفته به پایان می‌رسد.

از سوی دیگر، مجله نظامی "اسرائیل دیفنس" در گزارشی نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی از بیم رویارویی نظامی غافلگیرانه حزب‌الله با ارتش اسرائیل، گردان ذخیره جدیدی تشکیل داده است.

این مجله در ادامه گزارش خود فاش کرد: اهداف سیاسی پشت تشکیل این گردان وجود دارد و از جمله این اهداف ترس از افزایش نفوذ حزب‌الله در لبنان، افزایش همکاری و هماهنگی آن با سوریه است.

ارتش رژیم صهیونیستی چهارم دسامبر گذشته از آغاز عملیات نظامی موسوم به سپر شمال خبر داد و هدف آن را کشف تونل‌های حزب‌الله در مرزهای سرزمین‌های اشغالی و نابودی آنها اعلام کرد. 

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:382193!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)