|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/26]

ارتش صهیونیستی مدعی خنثی کردن قاچاق سلاح از لبنان به فلسطین اشغالی شد  

ارتش صهیونیستی مدعی خنثی کردن قاچاق سلاح از لبنان به فلسطین اشغالی شد

دوشنبه 25 شهریور 1398

یک روزنامه سعودی به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد؛ شب گذشته (یکشنبه شب) تلاش عده‌ای برای قاچاق سلاح سبک از مرز لبنان به فلسطین اشغالی خنثی شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد، شب گذشته (یکشنبه شب) یک عملیات برای قاچاق سلاح سبک از لبنان به فلسطین اشغالی را خنثی کرده است.

روزنامه سعودی «الشرق الاوسط» به نقل از سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، برج دیدبانی مرزی (با لبنان) در نزدیکی شهر «المطله»  (در فلسطین اشغالی) مشاهده می‌‌کند که یک کیف از مناطق لبنانی به سمت فلسطین اشغالی پرتاب می‌شود؛ در پی این موضوع یک گشتی برای بررسی امر به محل اعزام می‌شود و می‌بیند که کیف حاوی 17 قبضه اسلحه، مقداری مهمات و برخی وسایل جنگی دیگر است.

وی افزود: «تحقیقات در این باره برای شناسایی عوامل پشت پرده به پلیس و اطلاعات واگذار شده است. به نظر می‌رسد گروه‌های جنائی که در زمینه قاچاق سلاح و موادمخدر در این منطقه کار می‌کند، در پشت پرده این موضوع باشند».

تنش‌ها میان لبنان و رژیم صهیونیستی پس از آنکه تل‌آویو در سوم شهریور دو پهپاد هجومی به ضاحیه بیروت فرستاده، افزایش یافت. 

حزب‌الله در پاسخ به این اقدام رژیم صهیونیستی در دهم شهریورماه یک خودروی زرهی صهیونیستی را در نزدیکی شهرک صهیونیستی آویویم هدف قرار داد. 

رژیم صهیونیستی از آن زمان و از بیم پاسخ بیشتر حزب‌الله بر تدابیر امنیتی خود افزوده است. 

 

خبرگزاری فارس

Parameter:429989!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)