|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/07/30]

اردن: به حفظ حقوق شهروندانمان در زندان‌های صهیونیستی ادامه می‌دهیم  

اردن: به حفظ حقوق شهروندانمان در زندان‌های صهیونیستی ادامه می‌دهیم

سه شنبه 30 مهر 1398

وزیر خارجه اردن اعلام کرد، این وزارت‌خانه به پیگیری امور اردنی‌های زندانی در زندان‌های رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهد و همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا حقوق آنها را حفظ و نیازهایشان را برطرف کند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه القدس العربی، ایمن الصفدی، وزیر خارجه اردن در دیدار با خانواده‌های اردنی‌های زندانی در نزد رژیم صهیونیستی گفت، این وزارت‌خانه از طریق سفارت اردن در تل‌آویو برای ملاقات با این زندانیان و حمایت از آنها ادامه می‌دهد و هر آنچه را که به بهبود شرایط بازداشت آنها کمک کند، فراهم می‌کند.

وی افزود، وزارت خارجه آماده شنیدن مطالبات و نیازهای خانواده این زندانیان است و تلاش می‌کند هر آنچه را که می‌تواند براساس پیمان‌ها و قوانین بین‌المللی محقق شود، عملی کند.

الصفدی در پایان این دیدار دستور داد یک کمیته مشترک از خانواده‌ها و وزارت خارجه تشکیل شود تا به صورت دوره‌ای در وزارت‌خانه تشکیل جلسه داده و همه مسائل و مطالبات خانواده‌های زندانیان مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

ده‌ها تن از فعالان و خانواده‌های زندانیان اردنی در نزد رژیم صهیونیستی هفته پیش از کمیته بین‌المللی صلیب سرخ خواستند، نقش مؤثرتری در خصوص این زندانیان به ویژه بیماران و اعتصاب‌کنندگان غذا ایفا کند.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:435402!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)