|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
از سوی وزیر خارجه قطر مطرح شد؛
[1398/03/20]

از هرگونه طرح صلح آمیز مورد قبول فلسطینیان حمایت می کنیم  

از سوی وزیر خارجه قطر مطرح شد؛

از هرگونه طرح صلح آمیز مورد قبول فلسطینیان حمایت می کنیم

دوشنبه 20 خرداد 1398

محمد بن عبد الرحمن آل ثانی وزیر خارجه قطر گفت که کشورش از هرگونه طرح صلح آمیزی که برای منطقه ثبات و آرامش را به ارمغان آورد و همچنین نزد فلسطینیان مورد قبول باشد، حمایت می کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری سمانیوز، "محمد بن عبد الرحمن آل ثانی" وزیر خارجه قطر گفت که کشورش از هرگونه طرح صلح آمیزی که  برای منطقه ثبات و آرامش را به ارمغان آورد و همچنین نزد فلسطینیان مورد قبول باشد، حمایت می کند.

وی در ادامه تاکید کرد: ما نسبت به هرگونه اعمال فشاری از سوی مقامات آمریکایی برای پذیرش اجباری پروژه های (به اصطلاح) صلح آمیز توسط فلسطینیان مخالفت بوده و با آن همراهی نمی کنیم.

همچنین وزیر خارجه قطر در کنفرانس مطبوعاتی در لندن گفته است: در حال حاضر هیچگونه ارتباط سیاسی و گرم و کارسازی میان فلسطینیان و آمریکایی ها شاهد نیستیم و آنچه اکنون بر آن تاکید داریم این است که از هرگونه طرح صلح آمیزی که برای فلسطینیان ثبات و آرامش را به ارمغان آورد، به طور حتم حمایت می کنیم.

به گزارش قدسنا، گفتنی است در حاضر، دولت قطر در میان دیگر کشورهای عربی منطقه کمک های نقدی بیشتر را به مردم نوار غزه داشته و با گروه های مقاومتی و فلسطینی از جمله جنبش مقاومتی حماس رابطه های نزدیک و خوبی دارد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:414801!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)