|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/10/27]

افزایش حملات در سوریه؛ پیشنهاد «امان» به تل‌آویو برای سال ۲۰۲۰  

گزارش‌ها حاکی است که سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی (امان) در گزارش سالانه برای سال ۲۰۲۰ به تل‌آویو پیشنهاد کرده که حملات در سوریه افزایش یابد.

افزایش حملات در سوریه؛ پیشنهاد «امان» به تل‌آویو برای سال ۲۰۲۰

۱۳۹۸/۱۰/۲۶

گزارش‌ها حاکی است که سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی (امان) در گزارش سالانه برای سال ۲۰۲۰ به تل‌آویو پیشنهاد کرده که حملات در سوریه افزایش یابد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ساعاتی پس از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به فرودگاه نظامی «تی‌فور» در استان حمص سوریه، تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونستی (امان) به افزایش حملات علیه سوریه در مقطع کنونی توصیه کرده است. 

در این گزارش سالانه «امان» که به دلیل ترور سردار قاسم سلیمانی در عراق، یک هفته با تأخیر منتشر شده است، با القای وجود خلأ در فرماندهی نیروی قدس سپاه انقلاب اسلامی ایران، آمده است که تل‌آویو باید از این شرایط برای حملات بیشتر در سوریه استفاده کند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی، هدف تجاوزها و حملات هوایی رژیم صهیونیستی در سوریه طی سال‌های اخیر را با هدف ناکام گذاشتن روند انتقال سلاح از ایران به حزب‌الله لبنان در سوریه، دانست.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه سه‌شنبه فرودگاه تی‌فور (T.4) در سوریه را هدف گرفتند اما پدافند هوایی ارتش سوریه این حمله را دفع و برخی موشک‌های شلیک شده توسط جنگنده‌های صهیونیستی را سرنگون و چهار موشک نیز اصابت کرد.

ساعاتی پس از حمله رژیم صهیونیستی به سوریه کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی از مکالمه تلفنی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی با «مایک پاپمئو» وزیر خارجه آمریکا درباره تحولات منطقه‌ای خبر داد.

گفته شده پامپئو در این گفت‌وگو به نتانیاهو گفته که تعهدات آمریکا در قبال امنیت اسرائیل تغییرناپذیر است، اما جزئیات بیشتری از این گفت‌وگو فاش نشده است.

رسانه‌های رسمی سوریه بامداد چهارشنبه از مقابله پدافند هوایی این کشور با حملات انجام‌شده علیه فرودگاه «تی‌فور» خبر داده‌اند.

منابع نظامی سوریه اعلام کردند که پدافند هوایی آنها شماری از موشک‌های مهاجم به پایگاه تی‌فور را منهدم کرده است و  چهار موشک به منطقه اصابت کرده اما خسارت‌های محدودی به جا گذاشته است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

Parameter:451860!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)