|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/09/03]

افشای ابعاد جدیدی از همکاری رو به گسترش رژیم صهیونیستی و عربستان  

منابع خبری ابعاد جدیدی از روابط رو به گسترش و همکاری فزاینده میان رژیم اشغالگر قدس و رژیم سعودی پرده برداشتند.

افشای ابعاد جدیدی از همکاری رو به گسترش رژیم صهیونیستی و عربستان/ حرکت پرشتاب سازشکاران برای عادی‌سازی روابط با وجود مخالفت ملتهای عرب

یکشنبه 03 آذر 1398

منابع خبری ابعاد جدیدی از روابط رو به گسترش و همکاری فزاینده میان رژیم اشغالگر قدس و رژیم سعودی پرده برداشتند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا)، برخی رژیمهای عربی و در راس آنها حکومت سعودی به شیوه ها و شگردهای مختلفی برای گسترش روابط با رژیم صهیونیستی روی آورده اند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطین الیوم، منابع آگاه گفته اند موسسات رسمی سعودی در زمینه ترجمه با شرکتهای رژیم صهیونیستی همکاری می کنند.

به گفته منابع آگاه، موسسات رسمی سعودی به همکاری با شرکت های اسرائیلی در زمینه ترجمه از عربی به انگلیس و بالعکس برای ترجه گزارش های دولتی در زمینه های مختلف مربوط به استانهای عربستان روی آورده اند.

این منابع گفتند حکومت سعودی از یک شرکت اسرائیلی خواسته است گزارش مربوط به محیط زیست استان ریاض(پایتخت) را که 132 صفحه و 31 هزار و 800 کلمه دارد، از انگلیسی به عربی ترجمه کند.

این منابع روی آوردن موسسات رسمی سعودی به شرکتهای اسرائیلی را از این نظر سئوال برانگیز خوانده اند که شرکت های عربی متخصص در زمینه ترجمه در خود عربستان و کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) و جهان فراوان هستند.

این منابع افزودند همکاری(با رژیم صهیونیستی) در زمینه هایی که اهمیتی برای ریاض ندارد، ناشی از حجم همکاری کامل میان شرکتهای سعودی و اسرائیلی و حرکت پرشتاب به سمت عادی سازی روابط با اسرائیل است.

در حالی که ملت های عربی با تلاش های عادی سازی روابط میان حکومتهایشان و رژیم اسرائیل مخالف هستند، برخی حکومتهای عربی و شرکتهایشان همکاری پرشتابی با اشغالگرانی دارند که فلسطین را اشغال کرده و کودکان و زنان و مردان فلسطینی را هر روز به قتل می رسانند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:438944!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)