|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در پی جنایت وحشیانه اشغالگران علیه فلسطینیان؛
[1398/12/04]

البریم: دستی که به سوی فرزندان این ملت دراز شده،قطع خواهد شد  

در پی جنایت وحشیانه اشغالگران علیه فلسطینیان؛ البریم: دستی که به سوی فرزندان این ملت دراز شده،قطع خواهد شد 

در پی جنایت وحشیانه اشغالگران علیه فلسطینیان؛

البریم: دستی که به سوی فرزندان این ملت دراز شده،قطع خواهد شد

یکشنبه 04 اسفند 1398

در پی جنایت وحشیانه اشغالگران علیه فلسطینیان؛ البریم: دستی که به سوی فرزندان این ملت دراز شده،قطع خواهد شد 

درپی جنایت وحشیانه نظامیان صهیونیست در خان یونس که منجر به شهادت 2 جوان فلسطینی در این منطقه شد، جنبش جهاد اسلامی فلسطین واکنش نشان داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از فلسطین الیوم، درپی جنایت وحشیانه نظامیان صهیونیست در خان یونس که منجر به شهادت 2 جوان فلسطینی در این منطقه شد، جنبش جهاد اسلامی فلسطین واکنش نشان داد.

پس از رخ دادن این جنایت در صبحگاه امروز، "مصعب البریم"  سخنگوی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: دستی که به سوی جوانان فلسطینی و مردم این سرزمین دراز شده است، قطع خواهد شد همانطور که گردان های سرایاالقدس و نیروهای مقاومت این کار را کردند؛ما هیچگاه پشت مردم مان را خالی نمی کنیم.

تشکیلات خودگردان فلسطین سال هااست که با رژیم صهیونیستی و دستگاه جاسوسی و اطلاعاتی این رژیم موسوم به «شاباک» همکاری داشته و با جمع آوری و در اختیارگذاشتن اطلاعات فعالان مدنی،حقوقی و مبارزاتی فلسطین نقش بسزایی را در کند کردن روند مبارزه ملت فلسطین با رژیم اشغالگر داشته است.

البریم در گفتگو با رادیو «صدای قدس» اینگونه اظهار نظر کرد که جنایت خان یونس جنایتی وحشیانه بود؛ بدون شک ملت فلسطین دست بر ماشه انتقام خون این شهدا را خواهند گرفت.

وی افزود: صفت و ویژگی اسرائیل همواره تشنه بودن به خون جوانان فلسطینی و بشهادت رساندن آنان بوده است و این نیت خود را از سال 48 و قتل عام دسته جمعی مردان و زنان و کودکان فلسطینی نشان داده است.

این سخنگوی جهاد اسلامی در بخشی دیگر از سخنان اش با اشاره به وجود خطر حمله از سوی جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی به نوارغزه گفت: امکان اینکه اشغالگران اسرائیلی بار دیگر به نوارغزه حمله کنند، وجود دارد به هر حال ما آماده هستیم.

البریم در پایان با درود فرستادن به روح پاک شهیدان فلسطینی که در مسیر مبارزه با دشمن صهیونیستی گام برداشتند، تاکید کرد: درود بر ملتی که همواره در سایه تنها بودنشان به انتفاضه و جوشش علیه دشمن اشغالگر فعالیت می کنند، ما افتخار می کنیم که این ملت در هر لحظه نسبت به توطئه اسرائیلی ها پاسخ می دهد و آن را شناسایی می کند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:453615!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)