|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد:
[1397/04/27]

التیماتوم اسرائیل به بادبادک های غزه  

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد:

التیماتوم اسرائیل به بادبادک های غزه

چهارشنبه 27 تیر 1397

در حالیکه ایهود باراک نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی ادعای قوی ترین ارتش منطقه را برای رژیمش دارد ، این ساختار برای مقابله با بادبادک های کاغذی کودکان، غزه را تهدید به جنگی تمام عیار کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد تل آویو روز جمعه آینده را آخرین مهلت برای پایان دادن به بادبادک های نوجوانان فلسطینی اعلام کرده و تهدید کرده است در صورت ادامه  پرواز این بادبادک ها ارتش صهیونیستی علیه نوار غزه وارد جنگ خواهد شد.

این شبکه عبری زبان در خبر دیگری به نقل از ایهود باراک وزیر جنگ و نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی مدعی شد رژیمش در خاورمیانه قدرتمند ترین است.

حال در چنین شرایطی این پرسش مطرح می شود که چرا قدرتمند ترین ساختار خاورمیانه  تاکنون در مقابل بادبادک چند نوجوان فلسطینی مستاصل شده است؟

از سوی دیگر شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم در گزارشی به بررسی پدیده بادبادک های غزه پرداخته و به نقل از تحلیلگران صهیونیست نوشت، وقتی شماری از کشورهای عربی و منطقه  برای متوقف کردن این اقدام با حماس وارد مذاکره شدند در آنجا پی بردند که اگر حماس هم بخواهد قادر به متوقف کردن آن نیست زیرا این اقدام نه توسط حماس و نه توسط هیچ یک از گروه های فلسطینی هدایت نمی شود بلکه این مردم فلسطین هستند که این کار را انجام می دهند و هیچ جنبش و جریانی قادر به مجبور کردن یا کنترل آنها نیست.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:351490!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)