|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پس از برگزاری نشست مطبوعاتی با حضور سفیر قطر در غزه؛
[1398/02/25]

"العمادی" از گروه های فلسطینی عذر خواهی کرد  

پس از برگزاری نشست مطبوعاتی با حضور سفیر قطر در غزه؛

"العمادی" از گروه های فلسطینی عذر خواهی کرد/ مردم فلسطین پاسخ توطئه های دشمنان را به سختی خواهند داد

چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398

محمد العمادی سفیر دولت قطر طی برگزاری نشست مطبوعاتی درغزه به بررسی اوضاع کنونی این منطقه پرداخت. گفتنی است وی بخاطر سخنان تندی که پیش از این (روز سه شنبه) نسبت به گروه های مقاومتی فلسطینی اظهار کرده بود، عذرخواهی نمود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا)‌ به نقل از پایگاه خبری غزه الآن،‌ “محمد العمادی ”سفیر دولت قطر طی برگزاری نشست مطبوعاتی در این شهر به بررسی اوضاع کنونی این منطقه پرداخت.

وی در خلال سخنرانی اش گفت: امروز بسیاری از گروه ها سعی دارند تا تخم نفاق را میان جنبش های مقاومتی و مردمی فلسطین پخش کنند،اما مردم فلسطین با نهایت قدرت و ایستادگی پاسخ تمامی این توطئه ها را به سختی خواهند داد.

العمادی در ادامه با متهم نمودن برخی گروه های فلسطینی، اشاره کرد که حماس و اسرائیل اکنون درباره آتش بس میان غزه و تل‌آویو بر سر میز مذاکره نشسته اند، اما اینکه نامی از جهاد اسلامی میان مذاکره کننده ها نیامده، این ‌موضوع تلاشی برای پاشیدن بذر نفاق واختلاف میان این دو جنبش به حساب می آید.

سفیر قطر در ادامه افزود: مردم و نیروهای مقاومتی فلسطین، شرافت و کرامتشان را با پول هیچگاه معاوضه نکردند و نمی کنند.

وی در ادامه بخاطر سخنان تندی که پیش از این (روز سه شنبه) نسبت به گروه های مقاومتی فلسطینی اظهار کرده بود، عذرخواهی نمود.

گروه های مقاومتی نیز با صادرنمودن پیامی به العمادی از وی خواسته بودند تا بخاطر سخنان توهین آمیزاش به نیروهای مقاومت فلسطینی عذرخواهی کند.

گفتنس است، العمادی امروز غزه را به مقصد دوحه قطر ترک کرد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:410107!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)