|
|
0.0 (0)
[1397/10/20]

امیرعبداللهیان: اروپا باید پیامی معقول، حکیمانه اما "شوک‌آور" دریافت کند  

امیرعبداللهیان:

اروپایِ مامن تروریسم و منافقین باید بداند به هر قیمتی در تونل یکطرفه برجام کنونی نخواهیم ماند

تاریخ انتشار:  20 دی 1397 - 2019 January 10

خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، تصریح کرد: غربی‌ها باید با «شوکی» مواجه شوند که بدانند به هر قیمتی در تونل یکطرفه برجام کنونی نخواهیم ماند. اکنون اروپای مامن تروریسم و منافقین باید پیامی معقول، حکیمانه، اما «شوک آور» دریافت کند. 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، به اقدام خصمانه اروپایی‌ها علیه ایران و تحریم دو شخصیت و یک نهاد جمهوری اسلامی ایران توسط اتحادیه اروپا با استناد به اتهامات واهی، واکنش نشان داد و در صفحه شخصی خود نوشت: 

داشتن رابطه قوی با اروپا همواره بخشی از عقلانیت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران بوده است، اما غربی‌ها باید با «شوکی» مواجه شوند که بدانند به هر قیمتی در تونل یکطرفه برجام کنونی نخواهیم ماند. اکنون اروپای مامن تروریسم و منافقین باید پیامی معقول، حکیمانه، اما «شوک آور» دریافت کند.

کشورهای اروپایی نظیر دانمارک و هلند در شرایطی اقدام به تحریم شخصیت‌های ایرانی می‌کنند که چندین سال است عناصر تروریستی و تجزیه طلب ضدایرانی در این کشورها سکنی گزیده‌اند و با فراغ بال به توطئه‌چینی برای بر هم زدن امنیت مردم ایران مشغول هستند.

انتهای پیام/


خبرگزاری میزان

خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری فارس

Parameter:381738!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)