|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
یک تحلیلگر صهیونیست تاکید کرد:
[1398/07/14]

اولین جلسه کابینه امنیتی اسرائیل پس از انتخابات برای بررسی تهدیدات ایران  

یک تحلیلگر صهیونیست تاکید کرد:

اولین جلسه کابینه امنیتی اسرائیل پس از انتخابات برای بررسی تهدیدات ایران

یکشنبه 14 مهر 1398

یک تحلیلگر صهیونیست در خصوص برگزاری اولین نشست کابینه امنیتی اسرائیل پس از برگزاری انتخابات کنست تاکید کرد این جلسه برای بررسی تهدیدات رو به افزایش ایران علیه اهداف اسرائیل برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، رسانه های اسرائیلی اعلام کردند روز گذشته اولین جلسه کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی پس از برگزاری انتخابات اخیر کنست برگزار شد.

این نشست پس از تاکید روز پنجشنبه نتانیاهو بر تهدیدات امنیتی رو به افزایش اسرائیل تشکیل شده است که تحلیلگران اسرائیلی این اظهارات را به تحولات نظامی مرتبط با ایران در بیشتر جبهه های منطقه مرتبط می دانند.

بن کاسبیت یکی از تحلیلگران صهیونیست در این مورد تاکید کرد: اسرائیل برای ورود به نبرد علیه استقرار ایران در سوریه و اخیراً عراق آماده می شود و احتمال دارد این جنگ به صورت کامل مشهود و علنی در طول تمامی جبهه ها آغاز شود که بخش اعظمی از خاورمیانه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

وی ادامه داد: شاید همین تحولات نظامی دلیل اشاره نتانیاهو و ریولین در مورد نیاز به افزایش سریع میلیاردها شِکلی بودجه امنیتی بوده باشد، این مقامات صهیونیست تاکید کردند این بار تهدیدات بسیار جدی است.

بن کاسبیت افزود: هم اکنون نگرانی بسیار زیادی میان روسای امنیتی اسرائیل در مورد درگیری با جبهه ایران پس از تلاش برای ترور قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه وجود دارد.

این تحلیلگر صهیونیست ادامه داد: اگر اسرائیل برای ترور این ژنرال ایرانی برنامه ریزی کرده باشد نگرانی ها کاملاً قابل درک است زیرا به احتمال زیاد چنین اتفاقی طرفین را به نبردی آشکار هدایت می کند.

وی تاکید کرد: بر اساس ارزیابی های انجام شده شده ایران تصمیم دارد با قدرت تمام به حملات هوایی نسبت داده شده به اسرائیل علیه اهداف ایرانی و نیروهای متحد با آن در عراق و سوریه پاسخ دهد و نهادهای امنیتی پیش بینی کرده اند این بار پاسخ ایران ضعیف نخواهد بود.

بن کاسبیت خاطر نشان کرد: ایرانی ها اخیراً اثبات کردند که می دانند چگونه دیگران را غافلگیر کنند و می توانند با عبور از سامانه های دفاع هوایی خسارت های زیادی به طرف مقابل وارد کنند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

العالم

Parameter:432874!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)