|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
[1397/12/12]

اینستاگرام پست امیرعبداللهیان در حمایت از سیدحسن نصرالله را حذف کرد  

اینستاگرام پست امیرعبداللهیان در حمایت از سیدحسن نصرالله را حذف کرد

یکشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

مشاور رییس مجلس در امور بین‌الملل گفت که اینستاگرام پست وی در مورد دبیرکل ⁧حزب ⁩ الله لبنان را حذف کرده و به او هشدار داده که در صورت نقض مجدد قوانین این شبکه اجتماعی، صفحه او را از دسترس خارج می‌کند.

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان درباره حذف پست اینستاگرامی خود در حمایت از دبیرکل ⁧ حزب ⁩ الله لبنان نوشت:

«آزادی بیان از نوع غربی؟!!!!

‏پست اینستاگرامی زیر را دو روز پیش با تصویری از ⁧ سیدحسن  نصرالله دبیرکل ⁧ حزب ⁩ الله لبنان و قهرمان مبارزه با ⁧ تروریسم ⁩ گذاشتم. اینستاگرام آن را حذف کرد و این هشدار را داد.»

بر این اساس، اینستاگرام در هشداری به امیرعبداللهیان، با بیان اینکه پست وی مطابق با قوانین این شبکه اجتماعی نبوده عنوان کرده که در صورت نقض مجدد قوانین، صفحه او را از دسترس خارج می‌کند.

امیرعبداللهیان با انتشار عکسی از سیددحسن نصرالله در اینستاگرام نوشته بود: «حزب⁩ الله ⁧ لبنان ⁩ بزرگترین بازیگر منطقه‌ای در مبارزه با ⁧ تروریسم ⁩ به شمار می رود. جهان باید از نقش ثبات آفرین حزب الله لبنان قدردانی کند. ⁧ انگلیس ⁩ بهتر است بجای حزب الله، برخی از دولت های متحد خود و تروریست‌پرور را در لیست سیاه تروریستی قرار دهد.»

انتهای پیام

 

خبرگزاری ایسنا

باشگاه خبرنگاران جوان

عصر ایران

خبرگزاری موج

پایگاه آفتاب

اقتصاد نیوز

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران 

مرور نیوز

منبع: سید حسن نصرالله حسین امیرعبداللهیان دبیرکل ⁧حزب⁩ الله لبنان پست اینستاگرامی امیرعبداللهیان در حمایت از سیدحسن نصرالله حذف پست اینستاگرامی امیرعبداللهیان در حمایت از سیدحسن نصرالله مبارزه با ⁧ تروریسم مبارزه با تروریسم ⁩
Parameter:393131!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)