|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/07/30]

ایهود باراک: نتانیاهو در برابر حماس تسلیم شده است  

ایهود باراک: نتانیاهو در برابر حماس تسلیم شده است

دوشنبه 30 مهر 1397

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد شدید از سیاست های دولت نتانیاهو در مواجهه با تنش های اخیر ایجاد شده در مرزی های غزه تاکید کرد نتانیاهو به طور کامل در مقابل حماس تسلیم شده است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، ایهود باراک وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی صبح امروز دوشنبه بار دیگر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را مورد حمله قرار داد.

وی در مصاحبه با رادیو ارتش اسرائیل گفت: نتانیاهو در برابر حماس تسلیم شده، دولت چون فرد آشفته ای است که راه خود را گم کرده است.

باراک افزود: دولت نتانیاهو فاقد استراتژی مناسب برای برخورد با ابومازن و بحران به وجود آمده با اردن است.

وزیر جنگ سابق اسرائیل ضمن افتخار به جنایت های خود علیه ملت فلسطین افزود: هنگامی که وزیر جنگ بودم با یک حمله برنامه ریزی شده در سه دقیقه و نیم بیش از 300 فلسطینی را کشتم اما دولت کنونی اسرائیل در مقابل حماس تسلیم شده است.

این سیاستمدار صهیونیست ادامه داد: با تسلیم شدن نتانیاهو در برابر حماس هم اکنون آنها هستند که زمان افزایش تنش ها را تعیین می کنند و دولت اسرائیل هیچ کاری انجام نمی دهد.

باراک گفت: رفتارهای انجام شده در نشست های اخیر کابینه تنها مشاجراتی بچه گانه میان وزرا است که هدف آن انتخابات آینده است و هیچ ارتباطی با مسائل غزه ندارد.

به دنبال تنش های به وجود آمده اخیر در مرزهای غزه محافل سیاسی اسرائیلی در خصوص نحوه برخورد دولت نتانیاهو با اقدامات حماس و تغییر قواعد بازی با اسرائیل توسط این گروه به ویژه مساله راهپیمایی بازگشت خشمگین هستند.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:357689!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)