|
|
0.0 (0)
در بیانیه حزب مردمسالاری به مناسبت روز قدس مطرح شد
[1397/03/16]

با مقاومت ملت‌ها تفرعن مستکبران جهانی پایان خواهد یافت  

در بیانیه حزب مردمسالاری به مناسبت روز قدس مطرح شد

با مقاومت ملت‌ها تفرعن مستکبران جهانی پایان خواهد یافت

۱۳۹۷/۰۳/۱۶

حزب مردم‌سالاری در اطّلاعیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس حزب مردم‌سالاری در اطّلاعیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است:

همزمانی گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با آخرین جمعه ماه رمضان در سال‌جاری یادآور اهتمام آن معمار کبیر انقلاب اسلامی و آن رهبر محرومان و مستضعفین جهان برای رهایی قدس شریف است.

امسال در شرایطی به روز جهانی قدس نزدیک می‌شویم که رژیم جعلی صهیونیستی با حمایت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا، بیش از گذشته نسبت به ملت مظلوم فلسطین گستاخ شده است. 

انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، زمینه‌ساز سرکشی هر چه بیشتر رژیم نتانیاهو شده و طی هفته‌های اخیر شاهد شهادت و زخمی شدن صدها فلسطینی بودیم که با راهپیمایی مسالمت‌آمیز خود خواستار بازگشت به سرزمین اصلی خویش بودند.

هرچند انتفاضه «بازگشت» از سوی  رژیم جعلی صهیونیستی  به شدت سرکوب می‌شود، اما در واقع، جامعه جهانی، بیش از پیش خوی تجاوزگر رژیم صهیونیستی را شناخته و این روزها دولت آمریکا در این قضیه نیز همچون برجام در دنیا ناکام و تنها مانده است. جلسه اخیر شورای امنیت سازمان ملل مصداق بارز این ادعاست. جلسه‌ای که طی آن آمریکا قطعنامه شورای امنیت درباره حمله اسرائیل به غزه را وتو کرد و سپس قطعنامه پیشنهادی این کشور که درصدد مقصر معرفی کردن حماس بود تنها یک رای مثبت گرفت که آن یک رای هم متعلق به خود آمریکا بود! 

آری با مقاومت ملت‌ها و اراده الهی روزهای تفرعن مستکبران جهانی سرانجام پایان خواهد یافت.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس

Parameter:346620!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)