|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی
[1398/03/07]

بررسی موضوع فلسطین و شرایط دنیای اسلام در آستانه روز جهانی قدس  

باسمه تعالی

جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با عنوان "بررسی موضوع فلسطین و شرایط دنیای اسلام در آستانه روز جهانی قدس" برگزار شد .

یکشنبه 5 خرداد 1398

به گزارش دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین در روز یکشنبه 5 خرداد ۹8 ، جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  با عنوان

"بررسی موضوع فلسطین و شرایط دنیای اسلام در آستانه روز جهانی قدس" با حضور سفیر فلسطین ، نماینده ی حماس و نماینده جهاد اسلامی بر پا گردید.  

در این نشست صلاح الزواری سفیر فلسطین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) ، گفت ایشان با دو پرچم اسلام و فلسطین به پیروزی رسیدند .

ایران قدرت بزرگی در منطقه است و هدف رژیم غاصب صهیونیستی ضربه زدن به قدرت های بزرگ است لذا به هر وسیله ای متوسل می شود تا موجودیت مصنوعی خویش را حفظ نماید .

وی در پایان امت های اسلامی و آزادیخواهان سراسر دنیا را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود.

 خالد قدومی نماینده حماس هم ضمن اشاره به توطئه ی اخیر آمریکا و صهیونیست علیه قدس در قالب طرح "معامله ی قرن" گفت: پیام کنفرانس بحرین جز این نخواهد بود که

شورتان فلسطین را بفروشید تا به امنیت برسید .

وی تاکید کرد هدف اسرائیل نه قدس و نه فلسطین بلکه ایران است .

ناصر ابوشریف نماینده جهاد اسلامی نیز گفت : قدرتمندتر از ایران در برابر اسرائیل وجود ندارد . جمهوری اسلامی ایران پایگاه اساسی مقاومت در منطقه است و در این جایگاه

سختی بسیاری متحمل می گردد .

 در این نشست همچنین تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به بیان دیدگاه های خود حول محور موضوع فلسطین پرداختند.

 

دبیرخامه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

خبرگزاری خانه ملت

Parameter:413019!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)