|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد:
[1398/03/11]

برگزاری رزمایش در قبرس و شبیه سازی جنگ در جنوب لبنان  

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد:

برگزاری رزمایش در قبرس و شبیه سازی جنگ در جنوب لبنان

شنبه 11 خرداد 1398

ارتش اسرائیل در بیانیه ای اعلام کرد در هفته جاری رزمایشی مشترک در قبرس برگزار می شود که در آن عملیات نظامی در جنوب لبنان شبیه سازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از برگزاری یک رزمایش نظامی در قبرس خبر داد که در هفته جاری با حضور نیروی هوایی و یگان کماندوی ایگور اجرا می شود. در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی به زمان دقیق آغاز و پایان این رزمایش اشاره ای نشده اما تاکید گردیده این رزمایش بین المللی که در قبرس برگزاری می شود در این هفته پایان خواهد یافت.

بر اساس بیانیه ارتش اسرائیل این رزمایش نشانه دیگری از همکاری های مستحکم با ارتش قبرس بوده و این چهارمین رزمایش مشترک با این کشور به شمار می رود.

این رزمایش شامل تمرینات اصولی در موقعیت های معمول امنیتی است که در جریان آن انتقال هوایی نیروها، نجات خلبان پس از پرش از هواپیما، جنگ در منطقه بیگانه، پرواز برای مقابله با تهدیدات آتش دشمن در منطقه جدید و ناشناخته تمرین می شود.

همچنین یگان ایگور نیز توانایی مبارزه با تروریسم، جنگ در مناطق مسکونی و باز، امکان نفوذ به خطوط دشمن و انفجار در آن و توان پزشکی نظامی را مورد تمرین قرار می دهد. نیروهای ویژه و کماندو نیز جنگ شبانه در جنوب لبنان را با حضور ده ها سرباز شبیه سازی کرده و درگیری در شرایط سخت و غیر مطمئن را تمرین خواهند نمود.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:413617!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)