|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/11/29]

برگزاری زودتراز موعد رزمایش هوایی رژیم صهیونیستی  

نیروی هوایی رژیم صهیونیستی از برگزاری پیش از موعد مقرر رزمایش در شمال فلسطین اشغالی با انجام انواع ماموریت‌ها از جمله جمع آوری اطلاعات و مانورهای هجومی خبر داد.

برگزاری زودتراز موعد رزمایش هوایی رژیم صهیونیستی

چهارشنبه 29 بهمن 1399

نیروی هوایی رژیم صهیونیستی از برگزاری پیش از موعد مقرر رزمایش در شمال فلسطین اشغالی با انجام انواع ماموریت‌ها از جمله جمع آوری اطلاعات و مانورهای هجومی خبر داد.

منابع خبری از برگزاری زودتر از موعد مقرر شده رزمایش نیروی هوایی رژیم صهیونیستی خبر دادند.

خبرگزاری انگلیسی «رویترز» در این زمینه نوشت که نیروی هوایی رژیم اسرائیل رزمایش غافگیرانه ای را برای بهبود میزان آمادگی خود در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی برگزار کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که این رزمایش که تا فردا چهارشنبه طول خواهد کشید، موجب افزایش تردد هوایی و شنیده شدن صدای انفجار در شمالی فلسطین اشغالی خواهد شد.

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه خود افزوده که در این رزمایش سناریویی‌های عملیات شبیه سازی شده در جبهه شمالی از جمله برتری هوایی، دفاع از حریم هوایی، پروازهای هجومی و جمع آوری اطلاعات تمرین می‌شوند.

این منبع خبری به نوع و شمار جنگنده‌ها و هواپیماهای نظامی رژیم صهیونیستی حاضر در این رزمایش اشاره‌ای نکرده است.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی و آمریکا در حال برگزاری رزمایشی به نام «جونیپر فالکون» با شبیه سازی مقابله با موج حملات موشکی از جانب نیروهای مقاومت در غزه، لبنان و حتی از جانب سوریه یا ایران هستند.

به نوشته وبگاه «آلگماینر» به نقل از وبگاه «ان 12» رژیم اسرائیل علاوه بر تلاش برای مواجهه با حملات راکت‌های برد کوتاه و بلند از جانب حماس در غزه یا حزب الله در لبنان، در پی تمرین برای مقابله با پهپادهای رزمی از عراق و یمن است. سرلشکر «ران کوخاو» مقام ارشد ارتش رژیم صهیونیستی در یگان پدافند هوایی از همکاری ارتش‌های اسرائیل و آمریکا و برگزاری رزمایش‌هایی در اروپا و آمریکا خبر داد.

آلگماینر در خاتمه نوشت با توجه به پی بردن امکان محتمل شلیک هزاران موشک از سوی نیروهای مقاومت به سمت قوای صهیونیستی، ارتش این رژیم راهبردی دیگر را مد نظر گرفته است.

وزنامه «جروزالم پست» چاپ فلسطین اشغالی اخیرا در گزارشی حزب‌الله لبنان را یک تهدید بزرگ برای رژیم صهیونیستی دانست و به توان بالای موشکی این گروه مقاومت اذعان کرد.

 

العالم

Parameter:477364!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)