|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
کمیته راهپیمایی بازگشت اعلام کرد:
[1398/07/20]

برگزاری هفتاد و نهمین راهپیمایی بازگشت تحت عنوان «نه به عادی سازی روابط»  

کمیته راهپیمایی بازگشت اعلام کرد:

برگزاری هفتاد و نهمین راهپیمایی بازگشت تحت عنوان «نه به عادی سازی روابط»

شنبه 20 مهر 1398

کمیته راهپیمایی بازگشت و رفع محاصره پس از برگزاری راهپیمایی امروز در بیانیه ای ضمن دعوت از مردم غزه برای مشارکت در این حرکت مردمی، هفتاد و نهمین راهپیمایی بازگشت را «نه به عادی سازی روابط» نامگذاری کرد.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، کمیته راهپیمایی بازگشت و رفع محاصره هفتاد و نهمین راهپیمایی بازگشت را «نه به عادی سازی روابط» نامگذاری نموده و تاکید کرد هدف از آن اعلام مخالفت با تمام اشکال عادی سازی روابط از جمله در عرصه سیاسی، اقتصادی، رسانه ای و ورزشی است.

ماهر مزهر یکی از رهبران جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در سخنرانی خود پس از برگزاری هفتاد و هشتمین راهپیمایی بازگشت، بر ادامه راهپیمایی مردمی و مسالمت آمیز و توسعه آن به تمام مناطق فلسطین تاکید کرد.

وی افزود تجمع امروز مردم در اردوگاه های بازگشت در حالی انجام شد که نگاه جهانیان به روی واقعیت جنایات دائمی اسرائیل علیه کودکان و زنان و رنج های آنان بسته بوده و ماشین جنگی اشغالگران از هدف قرار دادن آنها با قتل، بازداشت، شکنجه، تخریب خانه ها، آواره نمودن آنها و محرومیت از آموزش و بهداشت متوقف نمی شود و این گونه اقدامات تاثیراتی خطرناک بر اوضاع کودکان غزه داشته و دارد.

مزهر ادامه داد: راهپیمایی امروز که اعلام وفاداری برای کودکان شهید فلسطین برگزار شد در بر دارنده پیامی فوری به جامعه جهانی و موسسات حقوق بشری مبنی بر ضرورت ارجاع جنایات علیه ملت فلسطین و کودکان آن به محاکم جنایی بین المللی بود تا بر اساس منشور سازمان ملل به آن رسیدگی شود.

این عضو ارشد جبهه مردمی برای آزادی فلسطین همچنین به پایان یافتن اختلافات داخلی و بازگشت وحدت میان طرف های داخلی فلسطین و حمایت از تلاش های مصر برای تحقق آشتی ملی فراخوانده و تاکید کرد برای مقابله با تهدیدات موجود گزینه ای جز وحدت وجود ندارد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:433726!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)