|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
[1396/09/18]

بیانیه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در واکنش به اعلام پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی؛  

بیانیه اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در واکنش به اعلام پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی؛

خطر شعله‌ور شدن آتش جنگ با اقدام احمقانه ترامپ/ صهیونیسم با رویای از نیل تا فرات دفن می‌شود

تاریخ انتشار: 1396/9/18

اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری در واکنش به تصمیم ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تاکید کرد: بی تردید این اقدام امریکا موجب شعله‌ور شدن آتشی در منطقه خواهد شد که پایان آن سوختن خرمن آرزوهای باطل رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از روابط عمومی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، این در واکنش به تصمیم دولت آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس بیانیه صادر کرد.
در بیانیه  اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری آمده است: اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری اقدام دولت آمریکا در اعلام بیت المقدس بعنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را به شدت محکوم و آن را نقض آشکار قوانین بین المللی می داند. این تصمیم احمقانه و به دور از آینده نگری رئیس جمهور امریکا که در چارچوب جلب حمایت لابی صهیونیستی انجام گرفت عمیقا روح مسلمانان آزاده جهان را آزرده آنان را به شدت از امریکا خشمگین ساخته است. بی تردید این اقدام امریکا موجب شعله‌ور شدن آتشی در منطقه خواهد شد که پایان آن سوختن خرمن آرزوهای باطل رژیم صهیونیستی و غرق شدن رویای احمقانه از نیل تا فرات صهیونیسم جهانی در سیل خشم مسلمانان جهان خواهد بود. تردیدی نیست که این اقدام سبک مغزانه  و نابخردانه آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن شهر قدس بعنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس نه تنها به صلح و ثبات این منطقه کمک نخواهد کرد بلکه باعث تحریک مسلمانان و شعله ور شدن انتفاضه جدید در سرزمین فلسطین خواهد شد و موجب تسریع در فرآیند آزادسازی قدس شریف خواهد بود. این اقدام نشان داد که سازش و مذاکره با دشمن دون و پستی چون رژیم غاصب صهیونیستی، در چارچوب دلبستگی و وابستگی به امریکایی که تنها  تقویت و تحکیم موقعیت رژیم صهیونیستی را اولویت می داد، اقدامی عاری از خرد و علیه منافع و امنیت ملل و حتی دولت های وابسته عربی است و حذف این رژیم ها در آینده ای نه چندان دور امر متصور است که به وسیله امریکا کلید آن زده شده است. بی شک نقش رژیم های عربی در منحرف سازی مسیر امت از مبارزه و جهاد با دشمن قابل اغماض نیست و مهر ننگ سازش با رژیم صهیونیستی و معامله با آمریکا تا ابد بر پیشانی این دولت‌ها و مزدوران باقی خواهد ماند.
دونالد ترامپ آشکارا حقایق تاریخی و قطعنامه های بین المللی را در باره بیت المقدس نقض کرده است و نشان داد اعتماد به نظام بین الملل را کاملا سلب کرده است. هرچند این اقدام هرگز باعث تغییر واقعیت های تاریخی و جغرافیایی  فلسطین نمی شود و قدس تا ابد پایتخت فلسطین و یک شهر عربی اسلامی باقی خواهد ماند. قدس، قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، وطن میلیون ها آواره فلسطینی است که استکبار جهانی آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داد.
اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری ضمن اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین بویژه کودکان و نوجوانان که در خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی قراردارند ، بار دیگر مسئولیت مهم مجامع بین المللی همچون سازمان ملل متحد ، سازمان همکاری های اسلامی ، سران کشورها و ملت های آزاده جهان در پایان دادن به اشغال فلسطین و قدس شریف و کمک به مردم این سرزمین جهت دستیابی به حقوق مسلم اساسی شان را مورد تاکید قرار می دهد.
 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:308427!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)