|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/12/05]

بیانیه جهاد اسلامی درباره شهادت دو نفر از اعضای خود  

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اعلام نام دو نفر از اعضای شهید خود، تأکید کرد که تا آزادسازی کامل خاک فلسطین، همچنان در مسیر مقاومت، حرکت خواهد کرد.

بیانیه جهاد اسلامی درباره شهادت دو نفر از اعضای خود

دوشنبه 05 اسفند 1398

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اعلام نام دو نفر از اعضای شهید خود، تأکید کرد که تا آزادسازی کامل خاک فلسطین، همچنان در مسیر مقاومت، حرکت خواهد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دو نفر از نیروهای «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز دوشنبه به شهادت رسیدند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه از فراز جولان اشغالی به اهدافی در ریف دمشق حمله کردند که به شهادت این دو نفر منجر شد.

سرایا القدس با انتشار بیانیه‌ای خبر داد که نام این شهدا «زیاد أحمد منصور» (۲۳ ساله) و «سلیم أحمد سلیم» (۲۴ ساله) بوده است.

پایگاه خبری «فلسطین اونلاین» به نقل از جهاد اسلامی گزارش داد: «حمله صهیونیستی به دمشق، پس از آن صورت گرفت که دشمن نتوانست در میدان [نبرد] با مجاهدان سرایا القدس، مقابله کند».

این جنبش خاطر نشان کرد که «خون شهدا، چراغ تابانی برای مجاهدان در مسیر عزت و کرامت خواهد بود».

سرایا القدس با شهدای فلسطین عهد و پیمان بست که تا آزادسازی کامل خاک فلسطین، همچنان در مسیر مقاومت، حرکت کنند.

«آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم تأیید کرد که ارتش این رژیم سلسله حملاتی را به پایگاه‌های وابسته به جنبش جهاد اسلامی در جنوب شهر دمشق و بخش‌های مختلف غزه انجام داد.

وی افزود که جنگنده‌های این رژیم منطقه «عدلیه» در ریف دمشق را که پایگاه وابسته به جهاد اسلامی بوده هدف قرار داده است.

ارتش سوریه نیز اعلام کرد که اهداف متخاصم از فراز جولان اشغالی به سوی حومه دمشق شلیک شده‌ است.

این حمله پس از آن صورت گرفت که سرایا القدس،‌ شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی بیانیه‌ای مسئولیت حمله راکتی به شهرک‌های اطراف نوار غزه را برعهده گرفت.

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی شامگاه یکشنبه و در واکنش به جنایت جدید صهیونیست‌ها دستکم ۲۰ راکت به سوی شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه شلیک کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی صبح روز یکشنبه در حمله توپخانه‌ای و گلوله‌باران نوار غزه محمد الناعم را به شهادت رساند. صهیونیست‌ها پس از به شهادت رساندن الناعم با بیل مکانیکی اقدام به بی حرمتی به پیکر این شهید فلسطینی کردند و خشم گروه‌های فلسطینی را برانگیختند.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:453645!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)