|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
[1397/04/31]

بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در محکومیت مصوبه پارلمان رژیم صهیونیستی  

بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی

در محکومیت مصوبه پارلمان رژیم صهیونیستی

 

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی تصویب قانون نژادپرستانه تشکیل دولت یهودی از سوی کنست ( پارلمان ) جعلی رژیم اشغالگر قدس در مورخ 28 تیرماه 1397 را  قویا محکوم می نماید.

این اقدام باطل که نقض آشکار قطعنامه های سازمان ملل متحد و مغایر با حقوق مشروع ملت فلسطین از جمله حق بازگشت و تعیین سرنوشت می باشد از سوی تمام کشورها و ملت های جهان مردود و رژیم صهیونیستی در نهایت ناگزیر به لغو این مصوبه نژادپرستانه خواهد شد.  

بی تردید رژیم پوشالی و جعلی صهیونیستی با تحمل شکست های اخیر در غزه و اظهار عجز و ناتوانی و واهمه از تبعات تظاهرات بازگشت و پرواز بادبادک ها بر فراز سرزمین های اشغالی برای محرومیت فلسطینی ها از حق بازگشت آوارگان و محو هویت فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی این سناریوی نژادپرستانه را در کنست به اجرا گذاشته است.

موج محکومیت و مخالفت جهانی با این اقدام نامشروع اشغالگران قدس بیانگر این است که ملت ها و دولت های جهان بیدار هستند و صهیونیست ها نخواهند توانست ملت فلسطین را از حقوق خود محروم کنند.

ملت فلسطین در سایه ادامه انتفاضه و مقاومت 70 ساله و علی رغم همه جنایت های ضد بشری و ددمنشانه صهیونیست ها که نمونه آن را جهانیان در روز جمعه اخیر علیه مردم مظلوم و بی پناه غزه شاهد بودند، بزودی به سرزمین اصلی و مادری خود بازخواهند گشت و جهان شاهد تشکیل دولت مستقل فلسطین در سرزمین های اشغالی خواهد بود.

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

خبرگزاری قدس(قدسنا)

خبرگزاری خانه‌ملت

Parameter:351660!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)