|
|
0.0 (0)
[1398/05/23]

بیانیه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت جنایت صهیونیست ها در مسجد الاقصی  

چهارشنبه 23 مرداد 1398

باسمه تعالی

جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد ، این رژیم نامشروع از مسجد الاقصی و قدس به عنوان خط قرمز مسلمانان عبور نماید

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ، جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در هتک حرمت حریم مقدس مسجد الاقصی و قبه الصخره در روز عید سعید قربان و حمله ددمنشانه به نمازگزاران فلسطینی در این روز را بشدت محکوم و به نتانیاهو و صهیونیست ها هشدار می دهد که جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد ، این رژیم نامشروع از مسجد الاقصی و قدس به عنوان خط قرمز مسلمانان عبور نماید .

بی تردید ملت فلسطین علی رغم تشدید تجاوزات صهیونیست ها ، استوارتر از همیشه همچنان به برپایی راهپیمایی های بازگشت ، مخالفت با معامله قرن و مقابله با طرح های صهیونیست ها برای نابودی مسئله فلسطین ادامه خواهد داد و تا آزاد سازی تمام سرزمین های اشغالی فلسطین از لوث وجود صهیونیست ها و تشکیل کشور مستقل فلسطینی به مقاومت و مبارزه ادامه خواهد داد  .

هتک حرمت اخیر مسجد الاقصی زنگ خطر جدی است و امت اسلامی وظیفه دارد به مسئولیت خطیر خود در قبال قدس و مسجد الاقصی عمل نماید و با تمام امکانات با این رژیم جعلی رو به زوال که قصد دارد قدس را یهودی و با ویران کردن مسجد الاقصی معبد جعلی هیکل را جایگزن کند ، مقابله نماید .

نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خیال باطل خود بعد از چراغ سبز آمریکا و مماشات معدود دولت های عربی ، قصد داشت با ذبح کردن نمازگزارن فلسطینی در روز عید قربان و صدور مجوز ورود صهیونیست ها به حریم مسجد الاقصی ،  ملت فلسطین و جهان اسلام را در مقابل کار انجام شده قرار دهد .

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی از مجالس اسلامی و نهادهای تابع سازمان ملل از جمله یونسکو درخواست دارد که با مسئولیت پذیری ، در برابر قانون شکنی و جنایات صهیونیستها ایستادگی و تجاوز به حریم مسجد الاقصی را محکوم نمایند .  

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری فارس

باشگاه خبرنگاران جوان

خبرگزاری قدس (قدسنا)

خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری خانه ملت

Parameter:425524!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)