|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
اقدام غیرمنتظره سفیر قطر /
[1398/06/10]

تامین مالی سوخت غزه به میزان نصف کاهش می یابد  

اقدام غیرمنتظره سفیر قطر /تامین مالی سوخت غزه به میزان نصف کاهش می یابد

یکشنبه 10 شهریور 1398

منابع عبری زبان امروز یکشنبه افشا کردند: محمد العمادی سفیر و رئیس کمیته قطری بازسازی نوار غزه اعلام کرده که تامین مالی سوخت نوار غزه را به نصف میزان خود کاهش داده است که این اقدام وی به صورت ناگهانی صورت گرفته است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبر پرس، منابع عبری زبان امروز یکشنبه افشا کردند: "محمد العمادی" سفیر و رئیس کمیته قطری بازسازی نوار غزه اعلام کرده که تامین مالی سوخت نوار غزه را به نصف میزان خود کاهش داده است که این اقدام وی به صورت ناگهانی صورت گرفته است.

رادیو ارتش اسرائیل در این خصوص گزارش داد: عمادی در گذشته گفته بود تامین مالی سوخت غزه را به مدت طولانی به عهده خواهد گرفت اما اکنون اعلام می کند که از این تصمیم صرف نظر کرده و آن را به نصف کاهش داده است.

رادیو اسرائیل همچنین افزود: طبق توافق صورت گرفته هر هفته 3 میلیون لیتر سوخت وارد غزه می شد اما اکنون فقط یک میلیون و نیم وارد خواهد شد.

رادیو اسرائیل در پایان گزارش خود مطرح کرد: این اقدام عمادی بدون اعلام قبلی و به صورت ناگهانی صورت گرفته است و با این اقدام نوار غزه فقط از 6 ساعت برق در روز برخوردار خواهد بود.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:428002!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)