|
|
0.0 (0)
محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به رژه زرهی رضوان گفت:
[1395/09/12]

تاکتیک های جدید مقاومت در جنگ با داعش / دردسر اقتدار زرهی حزب الله برای رژیم صهیونیستی  

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به رژه زرهی رضوان گفت: حزب الله در جنگ با تروریسم تکفیری به دانش و تاکتیک های جدید دست یافته که در کنار توان رژه زرهی به قابلیت جنگ های کلاسیک برای جبهه مقاومت منجر خواهد شد. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به رژه زرهی رضوان گفت: حزب الله در جنگ با تروریسم تکفیری به دانش و تاکتیک های جدید دست یافته که در کنار توان رژه زرهی به قابلیت جنگ های کلاسیک برای جبهه مقاومت منجر خواهد شد.

 

محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: آنچه که امروز در خاورمیانه ظهور پیدا کرده توطئه های مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان جاسوسی آمریکا با الگوی شکل گیری القاعده و طالبان ، داعش را در سوریه ایجاد کرد تا حزب الله و جبهه مقاومت را تضعیف کند.

وی در ادامه افزود: حزب الله تاکنون توانسته به عنوان بازوی قدرتمند جبهه مقاومت علاوه بر حفظ امنیت دمشق تجربه های شگرفی کسب کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گقت: حزب الله لبنان که در عرصه داخلی این کشور نیز به شکلی مقتدرانه عمل کرده است به قابلیت های شگرفی دست یافته که رژیم صهیونیستی در بدترین کابوس های تل آویو نیز آنها را نمی دید.

وی با اشاره به رژه یگان زرهی حزب الله در منطقه القصیر استان حمص سوریه گفت: موشک های نقطه زن جبهه مقاومت که صهیونیست ها را همانند لشگر ابابیل نشانه گرفته بود ، امروز با تجربه های دو جنگ موفق با رژیم صهیونیستی و 5سال جنگ چریکی با تروریست های تکفیری به قابلیت زرهی دست یافته است.

رضایی تصریح کرد: حزب الله امروز رژیم صهیونیستی را در کنار تروریست های تکفیری به عنوان یک هدف راهبردی واحد هدف قرار داده است و هرگونه تحرک تل آویو را زیر نظر دارد.

این نماینده مجلس دهم گفت: ارتش مقاومت امروز مانند ارتش های جهان دارای تجهیزات و ساختار مناسب و تجربه های بزرگی شده است که حزب الله را در موقعیت برتری نظامی و عقیدتی قرار می دهد که علاوه بر قابلیت جنگ چریکی به دانش جنگ کلاسیک نیز دست یافته است.

گفتنی است که روزنامه السفیر با اشاره به رژه زرهی رضوان نوشته است که پیام رژه زرهی حزب الله به اسرائیل روشن است و آن اینکه میدان نبرد آینده تنها مرزهای لبنان نیست و این میدان از لحاظ جغرافیائی ، نظامی و راهبردی بسیار عمیق و گسترده خواهد بود و طرف مقابل هم تنها نظام سوریه و حزب الله نیستند بلکه همه طرف هائی در منطقه و جهان هستند که این گزینه را انتخاب کرده اند.

این روزنامه لبنانی با اشاره به یگان ویژه رضوان که در بیشتر گزارش های اسرائیلی از سناریوهای جنگ آینده به ویژه نفوذ به شهرک های صهیونیست نشین در منطقه الجلیل الاعلی در شمال فلسطین اشغالی از آن نام برده شده است، خاطرنشان کرد: کسانی که با زبان تقسیم بندی های نظامی در حزب الله آشنا هستند، بخوبی ماهیت نیروهای شرکت کننده در رژه زرهی حزب الله در منطقه القصیر را درک می کنند.

در گزارش شبکه دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی هم آمده که حزب الله به یک نیروی نظامی پیشرفته در سطح ارتش های کلاسیک تبدیل شده است و ظهور آشکار تانک ها و دیگر زره پوش های آن در منطقه القصیرپیامی قوی به اسرائیل است و نشان می دهد که منطقه شمال فلسطین اشغالی به ویژه الجلیل در معرض خطر جدی قرار دارد.

 

یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵

 

Parameter:222710!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)