|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/08/29]

تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به سوریه دو کشته بر جا گذاشت  

تجاوز نظامی تازه رژیم صهیونیستی به حومه دمشق سبب جان باختن دو غیرنظامی شد.

تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به سوریه دو کشته بر جا گذاشت

 ۱۳۹۸/۸/۲۹

تجاوز نظامی تازه رژیم صهیونیستی به حومه دمشق سبب جان باختن دو غیرنظامی شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بامداد امروز چهارشنبه، رژیم صهیونیستی در تجاوزی جدید به حریم سوریه، با چند راکت حومه پایتخت (دمشق) را هدف گرفت.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، در خبری با تأیید این حمله، از مقابله پدافند با آن خبر داد و نوشت، دو شهروند سوری (غیرنظامی) در این حمله جان خود را از دست داده‌اند و یکی نفر زخمی شده است. 

یک منبع نظامی سوری به سانا گفت: «ساعت یک و بیست دقیقه بامداد امروز، نیروی هوایی اسرائیل از دو محور جولان اشغالی و مرج عیون لبنان، اطراف شهر دمشق را با تعدادی موشک هدف گرفت که پدافند هوایی ما به شکل فشرده با آن مقابله کرد و توانست موشک‌های متخاصم را رهگیری و بیشتر آن موشک‌ها را قبل از رسیدن به هدف، منهدم کند». 

به گفته این منبع، بررسی دقیق موضوع هنوز ادامه دارد و خسارت‌هایی که بر جا مانده نیز بررسی خواهد شد. 

سانا نیز گزارش کرد که «ترکش یکی از موشکهای تجاوز اسرائیل به یک منزل مسکونی در شهرک سعسع در جنوب غرب دمشق اصابت کرده و سبب تخریب خانه و شهادت دو فرد و زخمی شدن شماری دیگر شده که برای درمان به بیمارستان‌های قنیطره منتقل شده‌اند». 


تصویری که سانا منتشر کرده است

 

صبح روز گذشته (سه‌شنبه) نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار حملات راکتی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین جولان خبر دادند. ساعتی بعد ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که چهار راکت از سوریه به جولان شلیک شده است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

Parameter:438799!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)